Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18004) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Konina do Konina

Dodano: 15.06.2019 10:52

Rowerzyści z Ciklo Konin wyruszyli w rajd "Z Konina do Konina przez Konin".

W wyprawie, która wystartowała w piątek (14 czerwca) rano z placu Wolności w Koninie udział wzięło około 20 cyklistów. Meta rajdu to Konin w województwie łódzkim. Dystans wynosi 120 km w jedną stronę. Druga edycja rajdu odbywa się pod pod patronatem prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego i wójta Gminy Pabianice Marcina Wieczorka w ramach obchodów Dni Konina. Fragment trasy razem z „niebieskimi” przejechali Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina, oraz Tomasz Sękowski – kierownik Wydziału Sportu i Turystyki. Rowerzyści będą bawić w zaprzyjaźnionym Koninie do niedzieli.

W miniony roku cykliści odwiedzili Konin w gminie Lwówek i Konin w gminie Pniewy, na terenie Wielkopolski. W tym roku wyruszyli na teren województwa łódzkiego.

  • Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Konina do Konina
  • Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Konina do Konina

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie chciał POjechać bo dali mu rower z siedzeniem.
Dodano: 15.06.2019 15:39    Przez: ~SBeeee
A Tomasza Nowaka POsła z PO nie było, czyżby mu rama POśrodku nóg i pedały przeszkadzały ?
Dodano: 15.06.2019 13:10    Przez: ~WIOSNA

KOMENTARZE

Każdy z cyklistów chce się przytulić do w-ce Prezydenta Konina, jak władza przyciąga.
Dodano: 15.06.2019 13:08    Przez: ~PO co wam to PO co ?
Przytulić do takiego duPOwłaza to katastrofa.
Dodano: 15.06.2019 15:42    Przez: ~Szafarz
A Tomasza Nowaka POsła z PO nie było, czyżby mu rama POśrodku nóg i pedały przeszkadzały ?
Dodano: 15.06.2019 13:10    Przez: ~WIOSNA
PiSdzielcu zamknij się w końcu
Dodano: 15.06.2019 15:27    Przez: ~Czeski dywan
Nie chciał POjechać bo dali mu rower z siedzeniem.
Dodano: 15.06.2019 15:39    Przez: ~SBeeee
Może coś o wypadku na pasach rowerowym wczoraj na zatorzu ? Reanimacja była kobiety ,jakiś kretyn w skodzie staranował jak zjezdzała z przejścia rowerowego .
Dodano: 15.06.2019 14:03    Przez: ~lm info ?
Eliminować rowerzystów, którzy jeżdzą po chodnikach i zagrażają pieszym.
Dodano: 15.06.2019 16:17    Przez: ~Pieszy
akurat tam była ścieżka rowerowa .
Dodano: 15.06.2019 16:19    Przez: ~kjhh
Eliminowac przejazdy dla rowerow to idiotyzm. zasada w ruchu morskim wiekszya pierwsenstwo
Dodano: 15.06.2019 22:28    Przez: ~Tak jest
moze tak eliminować pieszych poruszajacych sie po drodze rowerowej?
Dodano: 17.06.2019 09:21    Przez: ~rowerzysta/pieszy/kierowca
pierse słyszę o takiej głupocie o ruchu morskim! Bałwany morskie... górą! Niebiańscy rowerzyści wyjawia nam prawdę o pedofili, grzechach na klerykach czy gwałcenie zakonnic - TFU!!!
Dodano: 16.06.2019 11:22    Przez: ~nargal
Tylko niech stosują się do przepisów ruchu drogowego święte krowy
Dodano: 16.06.2019 12:25    Przez: ~Arti
Po raz kolejny "dziennikarka" Anna Pilarska dała pokaz swoich zawodowych umiejętności. Nie ma czegoś takiego jak Ciklo Konin. Jest Sekcja Turystyki Rowerowej "Cilko", Klubu Turystycznego PTTK w Koninie. Pisząc nawet krótką notkę warto zadbać o takie szczegóły. W innym przypadku można odnieść wrażenie, że jej jedynym celem była reklama uczestniczących w rajdzie urzędników. Nie dość, że nie jest wymieniony z nazwiska żaden z organizatorów, to i organizacja (poprzez podanie jej niepełnej nazwy) została pominięta.
Dodano: 16.06.2019 18:01    Przez: ~Franek
sprawdź
Dodano: 16.06.2019 18:52    Przez: ~Franciszka
Kiedyś walczyliśmy o ścieżki rowerowe a teraz gdy jest ich coraz więcej i widzę taką pindzie w kasku cała w odblaskach i jedzie ci ona ulicą a obok ścieżka dla rowerzystów . No h.. mnie strzela jak to widzę
Dodano: 16.06.2019 21:57    Przez: ~Rowerek
Super wiadomości ,co za zaszczyt muc sobie zrobić zdjęcie z Panem Witoldem Nowakiem i Tomaszem Sękowskim-??( dziecko resortowe -następny do wymiany po Kamilku i jeszcze bym dorzucił Janusza Lipińskiego który jest z protekcji Lorka( Janusz myślałem że nasz trochę honoru i przyzwoitości).Lans, lans. Do Pani Redaktor pytanie ,prośba ,dlaczego notorycznie nie ma możliwości komentarza do osoby prawie publicznej Pana Damiana Kruczkowskiego czyżby czegoś się Państwo obawiali ,dlaczego są równi i równiejsi. do artykułu o Dyrektora MOSIR jest możliwość komentarza ,a do Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej nie możliwości komentarza proszę zadać sobie pytanie dlaczego? Wszystko winno by transparentne przede wszystkim kompetencje.
Dodano: 17.06.2019 08:22    Przez: ~xxx
Ludzie po co z fajnej wyprawy rowerowej do miejscowości o tej samej nazwie robicie polityczną gównoburzę? Wszystko musi się Wam politycznie kojarzyć? Aż się boję lodówkę otworzyć:)
Dodano: 17.06.2019 12:25    Przez: ~Mariusz
Kilka prostych praw życiowych dla komentujących:-)1. Prawo wzajemności. Zanim osądzisz błędy innych, zwróć uwagę na własne błędy. Ten, kto rzuca błotem nie może mieć czystych rąk.2. Prawo bólu. Obrażony człowiek zadaje ból innym.3. Prawo wyższego poziomu. Przechodzimy na wyższy poziom dopiero wtedy, gdy zaczynamy traktować innych lepiej, niż oni nas traktują.4. Prawo bumerangu. Jak oceniamy innych – tak jesteśmy oceniani.5. Prawo wymiany. Zamiast ustawiać innych na miejsca, postaw siebie na ich miejscu.6. Prawo nauki. Każdy człowiek, jakiego spotykamy na swojej drodze, może nas czegoś nauczyć.7. Prawo 10 punktów. Wiara w najlepsze cechy innego człowieka powoduje, że zaczyna on te cechy przejawiać.8. Prawo Boba. Kiedy Bob ma problemy, to oznacza, że największym problemem jest Bob.9. Prawo rolne. Wszystkie relacje można i należy kultywować.10. Prawo 101 procent. Znaleźć jeden procent, z którym się zgadzamy i skierować tam 100 procent swoich wysiłków.Źródło Internet.
Dodano: 19.06.2019 08:37    Przez: ~Jolka