Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18703) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Big Brother. Jakubowski zajął trzecie miejsce w telewizyjnym show!

Dodano: 16.06.2019 21:33
Źródło: LM.pl

Koniński pięściarz Igor Jakubowski zajął trzecie miejsce w reality show Big Brother. Po trzech miesiącach koninianin wyszedł z domu Wielkiego Brata. 

Jakubowski do domu Wielkiego Brata trafił w połowie marca. Dla większości jego fanów była to niezła niespodzianka - jeszcze jesienią pięściarz stoczył swoją pierwszą zawodową walkę, a o tym, że dostał się do programu wiedziało tylko wąskie grono jego rodziny i przyjaciół. W zamknięciu spędził trzy miesiące, dając się poznać jako rozrywkowy i zabawny uczestnik. Był jednym z najbardziej lubianych domowników - nominowany do opuszczenia programu był zaledwie dwa razy.

Koninianin dotrwał do finału telewizyjnego show. Nie wygrał jednak - w głosowaniu pokonał Radka Palacza, ale przegrał z dwójką ostatnich uczestników. W studio dostał gorące powitanie od publiczności. Na pytanie o to, czy spodziewał się dojścia do finału odpowiedział: - Nie spodziewałem się. Myślałem, że to przejściowy epizod, żeby oderwać się od rzeczywistości. To był dla mnie szok, kiedy przetrwałem pierwszy miesiąc, finał to dla mnie eksplozja emocji.

Podczas trwania programu Jakubowski wyznał, że do udziału w show pchnęła go sytuacja życiowa. Zimą przeszedł trzecią już operację ręki i nie wiadomo, czy będzie mógł wrócić do boksu, czyli rzeczy, którą robi całe życie. Teraz przed konińskim olimpijczykiem jeszcze większe wyzwanie - decyzja, gdzie dalej ma podążać jego kariera sportowa, a co za tym idzie również życie.



  • Big Brother. Jakubowski zajął trzecie miejsce w telewizyjnym show!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Igor Jakubowski,   TVN,   Big Brother,   olimpijczyk,   show,   telewizja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Główno nie program
Dodano: 16.06.2019 22:00    Przez: ~Tyg
To nie jest koninianin, ogladaliscie program co Igor powiedział? Macie złe info biedna redakcjo
Dodano: 16.06.2019 22:21    Przez: ~Xyz
Sport mu nie wychodzi to niech idzie robić show
Dodano: 16.06.2019 21:40    Przez: ~Xyz
Lepiej jak na Olimpiadzie ...
Dodano: 17.06.2019 04:20    Przez: ~Sid
Igor powinien wygrać, zdecydowanie najlepszy z tych finalistów, malowana lala wygrała która nawet z rodzicami nie umie się przywitać, jedynie co ma w głowie to instagram i malowanie pyska. Dramat...
Dodano: 16.06.2019 22:06    Przez: ~wygrało beztalencie

KOMENTARZE

Super Igor brawo 😁😁
Dodano: 16.06.2019 21:38    Przez: ~Kasia Sola
Igor powinien wygrać, zdecydowanie najlepszy z tych finalistów, malowana lala wygrała która nawet z rodzicami nie umie się przywitać, jedynie co ma w głowie to instagram i malowanie pyska. Dramat...
Dodano: 16.06.2019 22:06    Przez: ~wygrało beztalencie
Lepiej jak na Olimpiadzie ...
Dodano: 17.06.2019 04:20    Przez: ~Sid
Program dla lemingów
Dodano: 17.06.2019 08:40    Przez: ~Ktg
TyPOwa ciemnota (nie chodzi o Igora)to nieszczęsne miasto nie ma zadnych osiagnięc w nauce gospodarce beznesie czy w czyms użytecznym dla mieszkańców(chyba ze chodzi o beznes na dwóch słoikach rokitnika) tańce pisanie kredkami tym zyja pasożyty kierujące tym miastem
Dodano: 17.06.2019 11:03    Przez: ~As
Szanowny Asie. Wszystko co jest w Koninie jest be, wszystko ktoś robi źle. Szanowny Asie a co ty zrobiłeś mądrego do Konina. Oczekując, że ktoś coś zrobi, może Ty zrobiłbyś coś mądrego dla swojego miasta. Zwiesz się Asem, liczę na Ciebie. Jeszcze jedno, nie interesuje mnie polityka i nie oglądałem BB.
Dodano: 17.06.2019 20:44    Przez: ~Do Asa
Ech ta dzisiejsza młodzież. Kiedyś BIG Brother to było coś. Sex na live nie to co teraz. Nuuuuuuuudaaaaaaaa
Dodano: 17.06.2019 21:19    Przez: ~Buuuuuuuuuuu
wyczyn na miarę troglodyty...wstyd panie kolego....nie miejsca, lecz udziału....
Dodano: 19.06.2019 10:08    Przez: ~tragedyja
Sport mu nie wychodzi to niech idzie robić show
Dodano: 16.06.2019 21:40    Przez: ~Xyz
a jakie Ty masz osiągnięcia, że tak łatwo krytykujesz? Ciekawe czy miałbyś odwagę powiedzieć mu to osobiście czy tylko taki odważny jesteś w sieci.
Dodano: 17.06.2019 10:43    Przez: ~Radosław
A co to jakaś groźba?
Dodano: 17.06.2019 12:16    Przez: ~Do Radosław
A jak by ktoś temu panu powiedzieć miał cos osobiscie bezpośrednio to co ?
Dodano: 17.06.2019 12:22    Przez: ~Do Radosĺaw
Brawo
Dodano: 16.06.2019 21:40    Przez: ~M8KI
Nie kazdy zna typa bo nie kazdy ogląda TVN. a jak wiadomo lm jak tvn i promuja jakichś clownów 19 kategorii, ktorzy nic w zyciu nei osiągneli...
Dodano: 17.06.2019 06:57    Przez: ~789
789 od razu widać że jesteś fanem TVPiS haha tyle jadu w jednym komentarzu, żal mi Ciebie.
Dodano: 17.06.2019 10:44    Przez: ~Jeżon
Tak 789 to szczególnie uwielbia tą jaro-spikerkę z Wiadomosći. Boże widzisz i nie grzmisz.
Dodano: 17.06.2019 16:04    Przez: ~jurny Tadzik
Tylko bez hejtu janusze !!!!
Dodano: 16.06.2019 21:51    Przez: ~Gotti
co to za clown? i co on osiagnal w zyciu ze taki znany w kuninie?
Dodano: 17.06.2019 06:56    Przez: ~kto to?
Kolejna idiotyczna rozrywka dla plebsu... Byleby ludzi odciągnąć od tego co najważniejsze...
Dodano: 16.06.2019 21:52    Przez: ~Arek
Suweren pincset pmusa i tak sie tym zajara ma smierc....
Dodano: 17.06.2019 06:43    Przez: ~Pn
Igor mogles Konin pozdrawic ziomuś
Dodano: 16.06.2019 21:58    Przez: ~5 łosiedle
Może się nie przyznaje,tak jak wielu do tego beznadziejnego miasta
Dodano: 16.06.2019 22:14    Przez: ~Osiedle
taaa A oglądaliście początku skąd powiedzieli że jest?
Dodano: 16.06.2019 23:27    Przez: ~pz
Główno nie program
Dodano: 16.06.2019 22:00    Przez: ~Tyg
Nie mow bo suweren pincset pkus sie obrazi...
Dodano: 17.06.2019 06:44    Przez: ~Pn
Popieram takich produkcji nie oglądam
Dodano: 17.06.2019 18:46    Przez: ~Macko
To nie jest koninianin, ogladaliscie program co Igor powiedział? Macie złe info biedna redakcjo
Dodano: 16.06.2019 22:21    Przez: ~Xyz
wymyslili se jakiegos igora ze niby z konina ale oficialnei on nei jest z konina. z konina jest PIOTR. PIOTR PETRU
Dodano: 17.06.2019 06:59    Przez: ~wewe
MÓWIŁ O KONINIE W KILKU WYPOWIEDZIACH
Dodano: 17.06.2019 11:38    Przez: ~PP
Super Igor :)
Dodano: 16.06.2019 22:32    Przez: ~Koninianka55
Pozdro Igor, dobrze się Ciebie oglądało.
Dodano: 16.06.2019 22:43    Przez: ~Gl
Brawo Igor ! Byles i jestes wielki ! Toi tak jest sukces dla Miasta Konina ! Super ! Brawo !
Dodano: 17.06.2019 01:44    Przez: ~zibi
Jaki sukces Zibi???
Dodano: 17.06.2019 09:19    Przez: ~Ja
1 z 5
12345>>