Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20759) SPORT FORUM FIRMY (5429) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)Zawodniak w kadrze Polski. Szóste miejsce w Puchar ... (0)

Comarch Loan Origination - nowoczesna platforma najwyższej klasy

Materiał promocyjny

Dodano: 17.06.2019 09:43

Comarch Loan Origination jest unikatową platformą, która od dawna wyczekiwana była zarówno przez banki komercyjne oraz spółdzielcze, jak i inne instytucje pożyczkowe. Skorzystać na niej mogą wszystkie jednostki - zarówno te celujące w klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto zaufać doskonałej i sprawdzonej ofercie, która usprawni wszelkiego rodzaju procesy biznesowe. 

  1. Comarch Loan Origination zapewnia korzyści biznesowe, których na próżno szukać w innych jednostkach
  2. Liczne moduły usprawniające zarówno produkty kredytowe, jak i sam proces sprzedaży

Innowacyjna platforma oparta jest na autorskim rozwiązaniu Comarch Business Process Management. Jego rolą jest spełnienie nawet najbardziej wygórowanych wymagań banków i instytucji pożyczkowych, co sprawdzone zostało już przez wielu zadowolonych klientów. 

Comarch Loan Origination zapewnia korzyści biznesowe, których na próżno szukać w innych jednostkach

Kompleksowa obsługa procesu kredytowego proponowana przez Comarch Loan Origination wychodzi naprzeciw potrzebom banków oraz instytucjom pożyczkowym. Decydując się na to rozwiązanie, możemy liczyć na wielopoziomowe wsparcie obejmujące wszystkie etapy procesu kredytowego, od identyfikacji potrzeb klienta, przez wydanie decyzji, aż po wypłatę środków. Oprócz tego zapewnione są także automatyczne decyzje kredytowe analizowane przez konfigurowalne algorytmy, łatwość integracji umożliwiającej bezpośrednią wymianę danych czy ograniczenie dokumentacji papierowej, opierające się na wersjach elektronicznych tworzonych na podstawie zdefiniowanych szablonów. 

Liczne moduły usprawniające zarówno produkty kredytowe, jak i sam proces sprzedaży

Moduły opracowane przez Comarch Loan Origination oparte są o innowacyjne rozwiązania gwarantujące usprawnienie całej działalności. Dzięki nim procesy biznesowe konfigurowane mogą być na każdym etapie, a definiowanie formularzy wprowadzanych przez użytkowników przestanie być problemem. 

Na tym jednak nie koniec zalet, zarządzanie wydrukami bowiem również stanie się prostsze dzięki tworzeniu szablonów dokumentów przeznaczonych do wydruku. Jako dodatkowe moduły usprawniające działalność wymienić można zarządzenie dokumentacją kredytową, ocenę wiarygodności wnioskodawców kredytowych czy sprawną komunikację platformy kredytowej z innymi systemami. Comarch Loan Origination prezentuje moduł, dzięki któremu działalność organizacji zostanie znacznie usprawniona, a nasza firma skupić się będzie mogła na nowych wyzwaniach, bez marnowania czasu i środków na problemy, które teraz wydają się nie do przeskoczenia.

  • Comarch Loan Origination - nowoczesna platforma najwyższej klasy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Comarch Loan Origination

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.