Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20316) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Arkadiusz Przybyła nowym szefem wielkopolskich str ... (0)Konin. Sukces świątecznej akcji "Zmień - Wymień - ... (0)

Pierwsza wizyta u psychologa

Materiał promocyjny

Dodano: 18.06.2019 15:47

Przez splot wielu niefortunnych wydarzeń, często mamy wrażenie, że nasze życie zmierza w zupełnie innym kierunku, niż tego chcemy. Przygnębienie, brak chęci do czegokolwiek i strach. To z pewnością 3 najczęściej występujące emocje, które wpływają na to, że powinniśmy rozważyć wizytę u psychologa. Na co zwrócić uwagę podczas pierwszej wizyty? Jakiego specjalistę wybrać? Gdzie szukać pomocy? Z pewnością te i wiele innych pytań, towarzyszy osobom, które zmagają się z rozmaitymi trudnościami. W dzisiejszym artykule odpowiemy, jakie symptomy oznaczają, że powinniśmy wybrać się do psychologa.

Kiedy wybrać się do psychologa?

Współpraca z psychologiem może być jedynym skutecznym rozwiązaniem, gdy nie potrafimy poradzić sobie z naszymi uczuciami, czy wydarzeniami, które znacząco wpłynęły na bieg naszego życia. Bardzo często próbujemy ze sobą walczyć, aby motywować się do codziennych zajęć, ale w chwilach zwątpienia wracamy do punktu wyjścia. W tej sytuacji bardzo często nawet najbliższe osoby nie są wystarczającym wsparciem, a wszystkie inne sposoby radzenia sobie ze sobą, nie przynoszą ulgi i oczekiwanych rezultatów.

Są to pierwsze sygnały, które mówią o tym, że warto skorzystać ze wsparcia psychologa, który z pewnością pozwoli nam określić przyczyny tego, co się obecnie z nami dzieje oraz wyznaczyć kierunek, który pomoże nam nad tym zapanować.

Jak przebiega pierwsza wizyta u psychologa?

Oczywiście wizyty mogą różnić się w zależności od tego, do którego specjalisty planujemy się wybrać oraz z jakimi trudnościami się zmagamy. Pierwsze spotkanie z psychologiem jest wstępem do kolejnych wizyt. Nie należy jednak spodziewać się po nim zdumiewających efektów. To czas, kiedy poznajemy siebie nawzajem, a specjalista zbiera informacje na nasz temat, aby zaproponować określony plan pracy.

Jak znaleźć dobrego psychologa?

Nie każdy lubi mówić o swoich problemach, dlatego częściej wsparcia u psychologa szukamy w internecie, niż u rodziny, czy znajomych. Ważne jednak jest to, aby pójść do sprawdzonej osoby. Dobry psycholog Poznań, Warszawa, Kraków itp. - w każdym z tych miast z pewnością znajdziemy specjalistę, który nam pomoże. Warto wybrać się do psychologa, który cieszy się pozytywnymi opiniami wśród swoich klientów.

Jakie są ceny wizyty?

Koszt za wizytę najczęściej podany jest na stronie internetowej. Psycholog Poznań cennik — na tej zasadzie możemy porównać ceny specjalistów w danym mieście. Jednak pamiętajmy o tym, że dobry psycholog Poznań, Kraków itp. - to nie tylko cena, ale i zadowolenie klientów, dlatego zanim zdecydujesz się na wizytę:

  • sprawdź opinię innych,
  • zapytaj o cenę, jeżeli nie ma jej na stronie,
  • zweryfikuj, w jakiej dziedzinie specjalizuje się psycholog.

Takie działania z pewnością sprawią, że wizyta będzie taka, jakie oczekiwaliśmy lub lepsza.

  • Pierwsza wizyta u psychologa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zdrowie,   psychologia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W Koninie nie ma dobrych psychologów.
Dodano: 18.06.2019 18:57    Przez: ~Fiona
Nasze babcie i dziadkowie psychologów nie znali i żyli szczęśliwie tylko nie było zboczeń bo nie było na nie czasu.Jak ktoś chciał normalnie żyć i nie kraść to musiał zapi......ć. Obecnie ludziom się we łbach przewraca z braku zajęcia.
Dodano: 18.06.2019 16:43    Przez: ~a może NIE?

KOMENTARZE

Nasze babcie i dziadkowie psychologów nie znali i żyli szczęśliwie tylko nie było zboczeń bo nie było na nie czasu.Jak ktoś chciał normalnie żyć i nie kraść to musiał zapi......ć. Obecnie ludziom się we łbach przewraca z braku zajęcia.
Dodano: 18.06.2019 16:43    Przez: ~a może NIE?
ha,ha to kolejna dziedzina zatrudniajaca nierobów i pasożytów żerująca na strzyżeniu baranów, kiedy te nieroby dopadną barana wmawiają mu ze bez wizyty i oczywiście kaski nie może podnieść powieki a cymbały daja się golić .
Dodano: 19.06.2019 08:31    Przez: ~Mirro
W Koninie nie ma dobrych psychologów.
Dodano: 18.06.2019 18:57    Przez: ~Fiona
W Koninie jest wielu dobrych psychologów , nie trzeba szukać w dużych miastach.
Dodano: 19.06.2019 07:46    Przez: ~amo
w Koninie nie ma dobrych specjalistów, ponadto w dużych miastach jest o wiele taniej, patrz implanty, aparaty ortodontyczne itp
Dodano: 19.06.2019 10:06    Przez: ~ojoojjoj
bajkoopowiadacz Mateuszek = dobre dziecko, podarował młodym tydzień wakacji więcej, a do Jurka Owsiaka pojadą pociągi. Jarek mu pozwolił to gada = ludzki pan!
Dodano: 19.06.2019 08:42    Przez: ~PiSdzielec
Układy i dostała stołek i papierki.
Dodano: 20.06.2019 20:50    Przez: ~Informator880

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.