Dzisiaj jest niedziela 19 stycznia 2020, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20091) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Długo gonili i dogonili. KKF Automobile Torino - J ... (0)Z Gołuchowem też na remis. Bramka testowanego zawo ... (0)

Orange Flex – czy faktycznie zmienia zasady? Prześwietlamy nową ofertę Orange!

Materiał promocyjny

Dodano: 18.06.2019 12:36

W maju 2019 roku Orange zaprezentował całkowicie nową ofertę, czyli Orange Flex. Hasło promujące to rozwiązanie brzmi: „zmieniamy zasady”. Czy faktycznie Orange Flex jest tak innowacyjnym rozwiązaniem, że całkowicie odmieni rynek usług telefonii komórkowej? Wciąż jest zbyt wcześnie, żeby jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale już na pierwszy rzut oka widać, że nowości jest wiele. Jak działa Orange Flex, jakie są mocne strony oferty i dla kogo jest ona przeznaczona? Oto wyniki naszej analizy!

Orange Flex – zacznij od ściągnięcia aplikacji
Już sam początek korzystania z Orange Flex jest dość nietypowy, bo trzeba zacząć od ściągnięcia aplikacji, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. To właśnie ona stanowi centrum dowodzenia usługami telekomunikacyjnymi. Na początku należy się zarejestrować, a następnie wybrać swój Plan. Każda z dostępnych możliwości zawiera nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Różnią się natomiast wielkością pakietu danych internetowych. Opcji do wyboru jest aż 10 – od 6 do 100 GB transferu. Następnie należy zdecydować, czy wybierasz nowy numer (wówczas karta SIM zostanie dostarczona przez kuriera, można ją też odebrać w salonie Orange) czy chcesz przenieść numer z innego planu Orange bądź od innego operatora. Jeśli Twój telefon obsługuje format eSIM, możesz również w ten sposób aktywować swój Plan i dostęp do usługi. Bez względu na wybraną opcję, trzeba wykonywać kolejne kroki z instrukcji, która pojawi się w aplikacji – jest to bardzo proste i przejrzyste.

Orange Flex zweryfikuje użytkownika przez… selfie
Niezależnie od tego, czy weźmiesz nowy numer z nową kartą SIM, czy skorzystasz z numeru i karty, które już posiadasz, musisz się zweryfikować. W Orange Flex jest to niezwykle wygodne, bo wystarczy wysłać przez aplikację zdjęcie dowodu osobistego, a także… selfie. To wystarczy, aby potwierdzić tożsamość. Nie obawiaj się, że dane z dokumentu trafią w niepowołane ręce. Orange zapewnia, że zdjęcia nie są przechowywane – po weryfikacji są usuwane z bazy. Następnie zaznacz jeszcze wymagane zgody, potwierdź wybraną wcześniej ofertę oraz dodaj kartę płatniczą, z której będą dokonywane płatności. Tyle wystarczy – po wykonaniu tej procedury stajesz się użytkownikiem Orange Flex.

Orange Flex, czyli oferta bez umowy i bez okresu wypowiedzenia
Każdy, który zdecyduje się na Orange Flex, nie podpisuje z operatorem żadnej umowy, nie obowiązuje go również okres wypowiedzenia. W każdej chwili może przerwać korzystanie z usługi bez żadnych konsekwencji. Może też w dowolny sposób zwiększać lub zmniejszać ilość danych, z których chce korzystać, a także – w razie konieczności – wykupić jednorazowy pakiet dodatkowy. Użytkownik w ramach swojego Planu może też zamówić dodatkową kartę SIM (do tabletu, czy mobilnego rutera). Koszt korzystania z niej jest stały i wynosi 9 złotych miesięcznie.

Video, Music czy Social Pass, a może wszystkie? Orange Flex dla miłośników internetu
W ramach usługi Orange Flex użytkownicy mogą zdecydować się również na wybór dodatkowych pakietów, dzięki którym korzystanie z serwisów streamingowych muzycznych oraz video, a także mediów społecznościowych nie zużywa transferu danych. Tak prezentują się szczegóły tych możliwości:

  • Video Pass – umożliwia korzystanie bez zużywania transferu z serwisów: HBO Go, Netflix, YouTube, Orange TV Go oraz VOD.pl.
  • Music Pass  – umożliwia korzystanie bez zużywania transferu z serwisów: Tidal, Spotify, Apple Music, Deezer, Polskie Radio oraz Amazon Music.
  • Social Pass – umożliwia korzystanie bez zużywania transferu z serwisów: Tiktok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp oraz Viber. Ważne! Ten Pass jest wliczony w cenę każdego wybranego przez użytkownika Planu – nie trzeba go włączać, ani dodatkowo za niego płacić.

W aktywacji Video oraz Music Pass użytkownik ma pełną dowolność – może zdecydować się na jednorazowe pakiety: jednodniowy, tygodniowy, miesięczny, a także cykliczny na miesiąc, z którego w dowolnym momencie może zrezygnować bez opłat i konsekwencji.

Orange Flex – zmienia zasady!
Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Orange Flex mogą zapoznać się z dokładnymi informacjami w serwisie https://flex.orange.pl/. Jednak nawet bez wchodzenia w szczegóły widać, że zasady faktycznie zostały zmienione. Łatwa aktywacja przez aplikację, brak umowy, możliwość zmiany lub nawet całkowitej rezygnacji z usługi w dowolnym momencie, a także atrakcyjne pakiety, które pozwalają korzystać bez dodatkowego transferu z popularnych usług multimedialnych to najmocniejsze punkty Orange Flex. Niektóre z nich pojawiały się wcześniej w propozycjach innych operatorów, ale nigdy wszystkie naraz. Czy Orange Flex przekona do siebie użytkowników? Czas pokaże, ale zdecydowanie są ku temu mocne argumenty!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:telefonia komórkowa,   komunikacja,   orange,   flex

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

NOWY ŚWIEŻY KODKRZYSZTOFSM6N do Orange Flex Dostaniemy razem 100 zł!!!lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/epFe
Dodano: 03.12.2019 22:35    Przez: Chris

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.