Dzisiaj jest sobota 25 stycznia 2020, imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20914) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznących do godz. 10.00

Polecamy:

Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na basenach

Dodano: 25.06.2019 14:56
Źródło: LM.pl

Od końca czerwca zacznie się wakacyjna przerwa technologiczna w konińskich pływalniach. Najpierw zamknięty będzie basen na Zatorzu, a później „Rondo”.

Jak co roku, trzeba będzie liczyć się z wyłączeniem pływalni, którymi administruje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie. Tylko wtedy można przeprowadzić konserwację obiektów.

- Prace związane z planowaną przerwą rozpocznie spuszczenie wody ze wszystkich niecek. Pozwali to na skontrolowanie stanu płytek, wyczyszczenie fug i dysz oraz wszelkich elementów wyposażenia pływalni. Konserwacja i przeglądy odbywały się będą również poniżej niecek basenowych, tam gdzie zachodzi proces uzdatniania wody basenowej i gdzie znajdują się zbiorniki wyrównawcze, filtry oraz instalacje dozowania środków chemicznych – czytamy w komunikacie MOSiR.

Od najbliższej soboty, 29 czerwca do końca lipca nieczynny będzie basen przy ul. Szymanowskiego. W tym czasie korzystać będzie można z pływalni „Rondo”, która działać będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00 – 17.30. Natomiast w sierpniu planowana jest przerwa technologiczna Obiektu Rekreacyjno-Sportowego „Rondo”. Wtedy czynny będzie basen na ul. Szymanowskiego, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00 - 17.30 ( również 15 sierpnia – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny).

fot. MOSiR Konin

  • Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na basenach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a po co o tym piszecie jak się idzie na basen to nigdy nie ma miejsca do pływania tylko zajęte iskra foka tygrys pyton i hu... wie co jeszcze gdzie jest dyrektor tego zbiornika z moczem
Dodano: 26.06.2019 00:43    Przez: ~jw

KOMENTARZE

a po co o tym piszecie jak się idzie na basen to nigdy nie ma miejsca do pływania tylko zajęte iskra foka tygrys pyton i hu... wie co jeszcze gdzie jest dyrektor tego zbiornika z moczem
Dodano: 26.06.2019 00:43    Przez: ~jw

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.