Dzisiaj jest środa 22 stycznia 2020, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20821) SPORT FORUM FIRMY (5456) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 1oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarz Zagłębia Lubin w Górniku Konin. Już strzel ... (0)Inwestycje ważne dla regionu zostaną ujęte w budże ... (2)

Zatrzymany 19-latek, który próbował włamać się do hali Rondo

Dodano: 26.06.2019 11:51

Policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego na gorącym uczynku zatrzymali 19-latka który usiłował dokonać kradzieży z włamaniem w konińskiej Hali Rondo.

Do całego zdarzenia doszło minionej nocy, 25 czerwca, około godziny 1.00. Konińscy policjanci patrolując ulice Błaszaka usłyszeli alarm dobiegający z okolic hali Rondo. Od razu po przybyciu policjanci zauważyli ślady świadczące o włamaniu do budynku. Zepsuty był główny wyłącznik prądu oraz przy użyciu żeliwnej kratki wybite zostały drzwi wejściowe do hali. Tuż przy głównych drzwiach policjanci zauważyli również młodego mężczyznę, który na wezwanie funkcjonariuszy dobrowolnie wyszedł z pomieszczenia. Jak się okazało sprawcą całego zajścia był 19 -letni mieszkaniec Kędzieżyna Koźla, który w Koninie znajdował się zupełnie przypadkowo, wracał bowiem znad morza do swojego miejsca zamieszkania.

Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji, jaką podjęli konińscy funkcjonariusze mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Fot. KMP w Koninie 

  • Zatrzymany 19-latek, który próbował włamać się do hali Rondo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   włamywacz,   hala rondo,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.