Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18711) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

#Padaka2019. Lokalni bohaterowie zagrają w grupie B mistrzostw

Dodano: 5.07.2019 13:32
Źródło: LM.pl

Teleszyna III Przykona, czy Orzeł Dziadowice-Folwark to nazwy, które bez problemu skojarzy kibic piłki nożnej z regionu konińskiego. To właśnie lokalni bohaterowie rywalizować będą w grupie B Mistrzostw Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną.

Teleszyna Przykona, A-klasowa drużyna z regionu konińskiego, na Mistrzostwach Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną wyrasta na prawdziwego faworyta do zwycięstwa. Nie dość, że jest jednym z bardziej profesjonalnych zesołów z całej mistrzowskiej stawki, to jeszcze cały turniej grać będzie na własnym terenie. Najpierw jednak musi pokonać trzy inne zespoły z grupy B.

Wśród nich jest współorganizator poprzednich edycji mistrzostw - Orzeł Dziadowice-Folwark.  Zespół z powiatu tureckiego grający na co dzień w Gminnej Lidze Piłki Nożnej w Malanowie to prawdziwi weterani wysokich porażek. W jedynym oficjalnym spotkaniu w ramach okręgowego Pucharu Polski przegrali piłkarze z Dziadowic-Folwarku przegrali 0:7 z Tulisią Tuliszków, a w lidze gminnej potrafili tracić nawet ponad 20 bramek na mecz. Szanse na wysoką porażkę w Przykonie też nie są małe.

Rywalami lokalnych reprezentantów będzie m.in. Piasek Potworór, czyli kolejne gwiazdy Internetu i mediów społecznościowych. Piłkarze najgorszej drużyny wałbrzyskiej B-klasy wystąpili nawet w programie telewizyjnym ,,Asy B Klasy" stacji Canal+. W zeszłym roku wywalczyli zaszczytne dziewiąte miejsce podczas mistrzostw, teraz będą chcieli powtórzyć ten sukces.

Grupę B zamyka reprezentant wojewódzka kujawsko-pomorskiego - Orzeł Bydgoszcz. Debiutanci mistrzostw na co dzień nie rywalizują w żadnej lidze, z chęcią sprawdzają swoje siły w okręgowym Pucharze Polski. W 2017 roku doznali w tych rozgrywkach porażki 0:34 z Polonią Bydgoszcz, a dwanaście bramek w tamtym starciu zanotował sam jeden Łukasz Chruścicki. Bydgoszczanie to jeden z faworytów do miana najgorszego z najgorszych, o które starać będzie się każdy z uczestników mistrzostw. 

Mistrzostwa Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną w Przykonie przyciągają jednak nie tylko utytułowane i zasłużone drużyny, ale również kibiców. Dość powiedzieć, że wydarzeniem na FB zainteresowało się już ponad 25 tysięcy osób! - Gdyby impreza również w rzeczywistości zgromadziła tak dużą publiczność, to chwilowa liczebność osób przebywających w Przykonie wzrosłaby prawie 50-krotnie, a gęstość zaludnienia zrównywałaby się z tą  w Warszawie - oceniają organizatorzy turnieju. 

Mistrzostwa rozegrane zostaną 13 lipca na boisku w Przykonie. Na wszystkich, oprócz niezapomnianych sportowych wrażeń, czekają jeszcze dodatkowe atrakcje. 

   • #Padaka2019. Lokalni bohaterowie zagrają w grupie B mistrzostw
  • #Padaka2019. Lokalni bohaterowie zagrają w grupie B mistrzostw
  • #Padaka2019. Lokalni bohaterowie zagrają w grupie B mistrzostw
  • #Padaka2019. Lokalni bohaterowie zagrają w grupie B mistrzostw

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.