Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16589) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Prędkość - zero tolerancji. Rekordzista jechał o 62 km/h za dużo

Dodano: 20.07.2019 11:03
Źródło: LM.pl

O ponad 60 km/h przekroczył prędkość kierowca, którego podczas akcji „Prędkość – zero tolerancji” zatrzymali słupeccy policjanci.

Wczoraj policjanci w całej Wielkopolsce prowadzili akcję skierowaną na eliminowanie piratów drogowych. Nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do warunków jazdy to ciągle najczęstsze przyczyny wypadków.

Rekordzistą prowadzonych przez mundurowych działań był w powiecie słupeckim 23-latek jadący samochodem marki Audi. Młody kierowca został zatrzymany w Ratyniu, gdy przez teren zabudowany jechał z prędkością 112 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i otrzymał mandat oraz punkty karne.

Od początku wakacji za nadmierną prędkość prawo jazdy straciło już 11 kierowców, a rekordzista przekroczył limit o 75 km/h w terenie zabudowanym.

  • Prędkość - zero tolerancji. Rekordzista jechał o 62 km/h za dużo

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

BRAWO !!!
Dodano: 20.07.2019 22:23    Przez: Piotr Kołakowski
3x Brawo
Dodano: 22.07.2019 19:55    Przez: henryk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.