Dzisiaj jest czwartek 27 lutego 2020, imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20965) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Mini kamery bezprzewodowe - czyli jak monitorować z ukrycia

Materiał promocyjny

Dodano: 22.07.2019 09:06
  • Mini kamery bezprzewodowe - czyli jak monitorować z ukrycia

Praca szpiegów rozpala wyobraźnię – specjalistyczne gadżety, podsłuchy i ukryte kamery. Sprzęt szpiegowski znany wszystkim z literatury oraz kinematografii sensacyjnej i kryminalnej wzbudza pożądanie i pobudza do myślenia: co można by zrobić posiadając podobne wyposażenie? Czego można by się dowiedzieć mogąc zostawić dodatkową, niewidoczną parę oczu tam gdzie nie można samemu zostać? Nie trzeba być przecież uwikłanym w aferę rodem z hollywoodzkich produkcji, można być po prostu ciekawym. Można być również zaniepokojonym gdy podczas naszej nieobecności w domu lub mieszkaniu dzieją się dziwne rzeczy. Może coś ginie? Może coś wiecznie jest nie na swoim miejscu?

XXI wiek przynosi filmowe rozwiązania, które stają się dostępne dla każdego. Ukryte kamery to odpowiedź na potrzeby tych, którzy troszczą się o swój dobytek. Typową kamerę znajdującą się w rogu pod sufitem złodziej może szybko zlokalizować i zasłonić – nawet jeśli zostanie nagrany to może być trudno dotrzeć do jego tożsamości. Co jednak jeśli kamery nie będzie pod sufitem, tylko będzie ukryta w zegarze? Nie będzie rzucać się w oczy, może nawet estetycznie wkomponować się w wystrój wnętrza. Takie gadżety są już dostępne na rynku, na przykład LC-ZEGAR Wi-Fi, jest to kamera ukryta w stylowym retro zegarze, posiadająca funkcję P2P, obraz HD, możliwość pracy ciągłej, detekcję ruchu i wiele innych opcji. Taki zegar można powiesić wszędzie i nikt postronny na pewno nie domyśli się, że wewnątrz została ukryta kamera. Jeśli styl retro nie pasuje do wnętrza, które chcielibyśmy obserwować to dobrym rozwiązaniem będzie LC-Zegar 4, to znów kamera ukryta w zegarze, posiadająca wiele ciekawych opcji choć akurat ten zegar ma dużo nowocześniejszą, designersko ciekawą formę.

Nie tylko zegary

Oczywiście nowoczesny sprzęt szpiegowski to nie tylko monitoring za pomocą zegarów. Jednym z ciekawszych gadżetów, wybieranym również przez profesjonalne firmy szpiegowskie jest kamera ukryta w długopisie. To dopiero atrybut rodem z Hollywood. Nierzucający się w oczy długopis można wnieść na każde spotkanie i zostawić w każdym biurze i nikomu do głowy nawet nie przyjdzie, że może się w nim znajdować kamera. Tymczasem w czymś tak małym można zmieścić nawet 32 GB nagrań! Dyskretna kamera może również wyglądać jak zwykła czujka dymu – ot kolejna z kilku znajdujących się już na hali.

Wygodne mogą być także gadżety rejestrujące, które samemu da się gdzieś ukryć, na przykład w kieszeni kurtki lub marynarki, w torebce lub którymś ze sprzętów od dawna znajdujących się w domu lub firmie, które na pewno nie wzbudzą niczyich podejrzeń.

Do czego służą ukryte kamery?

Ukryte kamery projektuje się i konstruuje w oparciu o najnowocześniejszą technologię. Zapewniają posiadaczowi możliwość dyskretnej obserwacji, nawet w czasie rzeczywistym i w doskonałej rozdzielczości, przestrzeni w których nie może on akurat fizycznie przebywać. Mogą one służyć sprawdzeniu czy podejrzenia dotyczące czyjejś nieuczciwości pokrywają się z prawdą. Mogą również służyć zapewnieniu bezpieczeństwa rodzinie, pracownikom lub samemu sobie.

Nigdy wcześniej zwykli ludzie nie mieli dostępu do tego rodzaju sprzętów. XXI wiek daje możliwość zwiększenia swojego komfortu i poczucia bezpieczeństwa za pomocą sprzętów, które wcześniej dostępne były tylko dla służb specjalnych. Czemu by z tego nie skorzystać? Urządzenia szpiegowskie, a w szczególności kamery mogą dostarczyć dowodów, które później przysłużą się na przykład uzyskaniu odszkodowania bądź odzyskaniu skradzionych przedmiotów. Sprawiedliwość wreszcie może być po stronie każdego kto się o to odpowiednio zatroszczy i to nie za jakąś wygórowaną cenę – długopis z ukryta kamerą rodem z Jamesa Bonda można nabyć za około sto złotych, a może przyczynić się do uratowania dorobku całego życia. Nowoczesny sprzęt szpiegowski to nie jakość nagrań z miejskich kamer, które może i nagrywają winnych ale później i tak trudno ich rozpoznać i odnaleźć. Nie, nowoczesny sprzęt szpiegowski daje możliwość dyskretnego nagrywania obrazu w dobrej jakości nawet pomimo złego oświetlenia. Zakup ukrytej kamery to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:gadżet,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

to bedzie dyrektorem innej spolki
Dodano: 22.07.2019 22:24    Przez: michal555

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.