Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18058) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Zdali egzamin strażacki. Nowi druhowie OSP w powiecie konińskim

Dodano: 22.07.2019 09:52
Źródło: LM.pl

Powiat koniński wzbogacił się o 65 druhów Ochotniczych Straży Pożarnych. W Rychwale odbyły się dwa egzaminy podsumowujące szkolenie mundurowych.

Zajęcia dla kandydatów na strażaków OSP, przeprowadzono według 126-godzinnego Programu Szkolenia Podstawowego Strażaków Ratowników OSP zatwierdzonego w 2015 roku. Egzaminy poprowadziła komisja egzaminacyjna powołana przez Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom druhów jednostek OSP, znacznie oddalonych od siedzib Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych Nr 1 i 2, zajęcia odbywały się na bazie remizy OSP w Rychwale – informuje Robert Soliński z KM PSP w Koninie. - Wszyscy przystępujący do egzaminu, uzyskali wynik pozytywny. Tym samym należy stwierdzić, że powiat koniński „wzbogacił się” o kolejnych 65. druhów OSP, którzy ramię w ramię z funkcjonariuszami PSP, będą realizowali zadania służące poprawie bezpieczeństwa pożarowego na terenie powiatu - dodaje.

Komenda Miejska PSP w Koninie w tym roku przeprowadziła trzy szkolenia podstawowe dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i powiatu konińskiego.

fot. KM PSP Konin

  • Zdali egzamin strażacki. Nowi druhowie OSP w powiecie konińskim
  • Zdali egzamin strażacki. Nowi druhowie OSP w powiecie konińskim
  • Zdali egzamin strażacki. Nowi druhowie OSP w powiecie konińskim
  • Zdali egzamin strażacki. Nowi druhowie OSP w powiecie konińskim
  • Zdali egzamin strażacki. Nowi druhowie OSP w powiecie konińskim

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.