Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17913) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (0)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (8)

Stare Miasto. Nowe zaplecze sportowe powstanie w Ruminie

Dodano: 25.07.2019 10:55

W Urzędzie Gminy Stare Miast, między samorządem województwa wielkopolskiego a gminą  podpisano umowę na "Szatnię na medal". 

Umowa dotyczy projektu pn. „Zaplecze kontenerowe socjalno–szatniowe z wyposażeniem w miejscowości Rumin – etap II”, w ramach programu „Szatnia na Medal”. Umowę podpisali Jacek Bogusławski, czlonek zarządu województwa wielkopolskiego i  wójt gminy Stare Miasto Dariusz Puchała oraz skarbnik gminy – Jolanta Sobczak.

Przedmiotem inwestycji jest wyposażenie boiska sportowego w kontenerowe zaplecze socjalno - szatniowe. Kompleks składa się będzie z 5 kontenerów szatniowo - sanitarnych oraz jednego kontenera magazynowego. Cztery kontenery zostały już zakupione i zamontowane w ramach I etapu inwestycji, wykonanego w ubiegłym roku.  Do montażu pozostaje kontener sanitarny z wyposażeniem, w skład którego wchodzi między innymi toaleta dla osób niepełnosprawnych oraz toalety damska i męska. Drugi z nich to kontener magazynowy z wyposażeniem, w skład którego wchodzi pomieszczenie dla trenera oraz sprzętu.Kolejne działania przewidują doprowadzenie mediów, uruchomienie monitoringu w celu zabezpieczenia mienia przed zniszczeniem, a także wykonanie infrastruktury towarzyszącej takiej jak: oświetlenie terenu i jego utwardzenie wraz z miejscami parkingowymi.

Koszty realizacji zadania to 56.334 zł, z czego 28.000 zł to dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a 10.000 zł to środki przeznaczone na inwestycję przez mieszkańców Rumina w ramach funduszu sołeckiego. Program „Szatnia na medal” jest inicjatywą Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowaną do samorządów lokalnych naszego regionu. Jej celem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną oraz poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo–sanitarnych przy obiektach sportowych.

 

 

  • Stare Miasto. Nowe zaplecze sportowe powstanie w Ruminie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   Rumin,   szatnia na medal,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

upss! Nowak wyskoczył przed wyborami z szafy. Pewnie kawę zaparzył.
Dodano: 25.07.2019 17:26    Przez: ~Galęba

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.