Dzisiaj jest wtorek 4 sierpnia 2020, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16862) SPORT FORUM FIRMY (5514) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Polak, który uratował trójkę dzieci, pochodził z r ... (3)Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)

Konkurs na hasło promujące Siąszyce. Można zgłaszać propozycje

Dodano: 25.07.2019 12:10
Źródło: LM.pl

Do 2 sierpnia można zgłaszać propozycje hasła promującego sołectwo Siąszyce w gm. Rychwał. Na zwycięzcę czeka nagroda rzeczowa.

Celem konkursu jest wyłonienie hasła mającego promować Siąszyce. Oceniane będą: wartości marketingowe inspirowane walorami i dziedzictwem kulturowym sołectwa, oddanie specyfiki i użycie elementów charakterystycznych, wywoływanie pozytywnych skojarzeń, nośność hasła i łatwość zapamiętywania, a także czytelność oraz szybka identyfikacja.

W konkursie wziąć udział mogą wszystkie osoby, które ukończyły 12 lat. Zgłoszone do 2 sierpnia w Urzędzie Gminy i Miasta Rychwał propozycje oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez burmistrza Stefana Dziamarę. Autor najciekawszego otrzyma aparat fotograficzny, a na osoby wyróżnione czekać będą powerbanki. Rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić najpóźniej do 9 sierpnia.

Projekt jest realizowany w ramach IX edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska wieś”, pod nazwą „U źródeł znamienitego rodu Kossaków – promocja dziedzictwa kulturowego wsi Siąszyce na sportowo”.

  • Konkurs na hasło promujące Siąszyce. Można zgłaszać propozycje
  • Konkurs na hasło promujące Siąszyce. Można zgłaszać propozycje

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.