Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18036) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Miłka Stępień z Konina jako "Zielona" dwójka na liście KO do sejmu

Dodano: 30.07.2019 20:00

Będziemy budować, a nie niszczyć – zapowiedział Grzegorz Schetyna w imieniu Koalicji Obywatelskiej podczas prezentacji liderów list do sejmu w poszczególnych okręgach.

I choć przewodniczący PO oraz towarzyszący mu liderzy innych partii zastrzegali, że listy są jeszcze otwarte, to przedstawił planowane „jedynki” w poszczególnych okręgach. Wiadomo więc, że w okręgu konińsko - gnieźnieńskim nr 37 na czele listy będzie obecny poseł Tomasz Nowak. Na dwójce wymieniona została Miłosława Stępień z Konina reprezentująca partię Zieloni, która przystąpiła właśnie do Koalicji Obywatelskiej i której działacze zasilą listy do sejmu. Z trzeciego miejsca kandydować będzie Paulina Hennig-Kloska, obecna posłanka Nowoczesnej. 

W przygotowaniu są listy kandydatów do senatu, których wybiera się w okręgach jednomandatowych. Członkowie Koalicji Obywatelskiej deklarowali otwartość na różne środowiska i lokalnych aktywistów.

  • Miłka Stępień z Konina jako "Zielona" dwójka na liście KO do sejmu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Tomasz Nowak,   poseł,   Miłosława Stępień,   Miłka,   Zieloni,   Koalicja Obywatelska

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Właśnie takiki ruchami PO przegrywa wybory a PiS się cieszy. Pani Stępień, jak każdy kamdydat, powinna mieć pojęcie o parlamenaryzmie, o tym jak funcjojuje państwo, sama chęć nie wystarczy. Niemniej...z tej całej słabizny kogoś wybrać to nie takie proste. Mogli jedynkę jej dać, żadna różnica. Poseł Nowak dla regionu zrobił.... (dokończ zdanie) :D
Dodano: 31.07.2019 09:34    Przez: Emil Ernszt
Niestety ale radykalne postaulaty Zielonych nie są do końca zbieżne z interesami naszego regionu. Mało tego! ciekaw jestem czy poglądy "jedynki" i "dwójki" na tej liście są zbieżne :) bo obawiam się, że nie do końca. Niespójny przekaz może szkodzić.
Dodano: 31.07.2019 09:31    Przez: wyborca
Ta miłka to ona dosłownie jest ZIELONA ..... co na może zrobić , jak na niczym sie nie zna... jedna wielka ściema
Dodano: 31.07.2019 12:50    Przez: dolotowy
Ona - Miłka to żadnego pojęcia nie ma o świecie , wizjonerka , filozof życia , niech jedzie do Afryki i tam kazania daje , a nie tutaj ...żenujący fantasta z niej
Dodano: 31.07.2019 14:48    Przez: energetyczny
Poproszę o dyskusję między jedynką i dwójką nt. odkrywki Ościsłowo. Idąc rozumowaniem polityków PO różnie dobrze mogli posła Galembę zapytać czy nie chce z nimi startować na wspólnej liście...
Dodano: 31.07.2019 09:50    Przez: Gruby

KOMENTARZE

No i spoko. Już wiem, na kogo zagłosuje z pełnym przekonaniem.
Dodano: 30.07.2019 22:56    Przez: Obywatel
Pan ''Tomasz Kobrzycki'' jak zwykle kłamie i pomawia. Ludzie o takich manierach nie posiadają zdolności honorowej i zapewne tylko to powstrzymuje niektórych, przed wystąpieniem na drogę obrony dóbr osobistych i puszczeniem tego obrzydliwca w przysłowiowych kalesonach.
Dodano: 31.07.2019 17:09    Przez: Alfred Michalczyk
Niestety ale radykalne postaulaty Zielonych nie są do końca zbieżne z interesami naszego regionu. Mało tego! ciekaw jestem czy poglądy "jedynki" i "dwójki" na tej liście są zbieżne :) bo obawiam się, że nie do końca. Niespójny przekaz może szkodzić.
Dodano: 31.07.2019 09:31    Przez: wyborca
Właśnie takiki ruchami PO przegrywa wybory a PiS się cieszy. Pani Stępień, jak każdy kamdydat, powinna mieć pojęcie o parlamenaryzmie, o tym jak funcjojuje państwo, sama chęć nie wystarczy. Niemniej...z tej całej słabizny kogoś wybrać to nie takie proste. Mogli jedynkę jej dać, żadna różnica. Poseł Nowak dla regionu zrobił.... (dokończ zdanie) :D
Dodano: 31.07.2019 09:34    Przez: Emil Ernszt
Poproszę o dyskusję między jedynką i dwójką nt. odkrywki Ościsłowo. Idąc rozumowaniem polityków PO różnie dobrze mogli posła Galembę zapytać czy nie chce z nimi startować na wspólnej liście...
Dodano: 31.07.2019 09:50    Przez: Gruby
Przecież jedynka i dwójka mają w sumie podobny plan. Jedynka zawsze chciała PAK prywatny aby odciąć region od pieniędzy (przekierować tą kasę do...) a dwójka całkowicie chce odciąć Nas od prądu polskiego i przekierować nasze rachunki za prąd do ... POza tym czego od PO się spodziwałeś? Logiki, zbierzności przekazu? Oni mają wzajemnie się wykluczające pomysły. Przykładem Łódź gdzie Zdanowska wykazała się honorem w PO i zrezygnowała z szefostwa kampanii wyborczej o czym dowiedział się szef Schetyna z TV. Zrezygnowała bo zarzuca PO hipokryzje, że jedynką jest komentator Zimoch a dwójką siatkarka Niemczyk, zaś Schetyna uprawia plebiscyt popularności a nie politykę.
Dodano: 31.07.2019 19:49    Przez: Marcin Swoinski
Ta miłka to ona dosłownie jest ZIELONA ..... co na może zrobić , jak na niczym sie nie zna... jedna wielka ściema
Dodano: 31.07.2019 12:50    Przez: dolotowy
Ona - Miłka to żadnego pojęcia nie ma o świecie , wizjonerka , filozof życia , niech jedzie do Afryki i tam kazania daje , a nie tutaj ...żenujący fantasta z niej
Dodano: 31.07.2019 14:48    Przez: energetyczny
Panie ''energetyczny'' aż zaniemówiłem po przeczytaniu Pańskiego wpisu. Myślałem, że im człowiek więcej zobaczył świata, im więcej poznał języków, tym ma lepsze, głębsze spojrzenie. Kiedyś szanowano najstarszych we wsi, bo coś przeżyli. Widać to błąd. Pan chce nam zasugerować, że najlepiej pupy nie ruszać spod Lichenia lub Rychwała, szkoły omijać szerokim łukiem a oleum samo / no może przy pomocy kilku małpeczek / wleje się do czerepu. Tak do czerepu, bo głową tego nazwać nie można.
Dodano: 31.07.2019 17:47    Przez: Alfred Michalczyk
Pan Emil zaczął od pouczania, więc i ja czuję się uprawniony do postawienia Panu Emilowi prostego pytania. Panie Emilu, gdzie Pan uczył się pisać po polsku ? Mam też dla Pana kolejne pytanie . Czy wie Pan kim - że tak powiem - w ''cywilu'' są osoby z trzech pierwszych miejsc z listy KO ? Sugeruje lepiej odrobić tę źle odrobioną lekcję i nie kompromitować własnej osoby. No chyba, że robi to Pan celowo, w takim razie współczuję.
Dodano: 31.07.2019 16:59    Przez: Alfred Michalczyk
Trzy pierwsze osoby są nic nie warte...nic nie zrobiły dla regionu i nic nie zrobią dobrego dla Konina i kropka.Lekcja odrobiona...brak słów😖😖😖
Dodano: 31.07.2019 21:16    Przez: ~smutny Konin
Panie Alfredzie, języka polskiego uczyłem się w szkole. Literówki to kwestia pisania...nazwijmy to dotykowefo,ale jak już Pan się tak czepia to i ja sobie pozwolę. "Sugeruje" w pierwszej osobie powinno się pisać z ogonkiem przy "e" :) ,chyba, że pisze Pan w trzeciej osobie. Nawiązując jednak do meritum, nie interesuje mnie kim są osoby z list KO "w cywilu" ponieważ życie prywatne kandydatów to ich sprawa, ubiegając się o funkcje punliczne winni być oceniani pod względem merytorycznym i ewentualnych osiągnięć na płaszczyźnie sprawowania mandatu, bo czy np. gej albo lesbijka, są gorszymi ludźmi, gorszymi politykami? Nie.
Dodano: 01.08.2019 06:42    Przez: Emil Ernszt
kolejna do koryta . niech powie co zrobiła dla Konina , z tego co piszą o niej to nic kompletnie nic