Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18085) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Policyjna grupa SPEED działa dzisiaj w Koninie i powiecie konińskim

Dodano: 1.08.2019 13:13
Źródło: LM.pl

SPEED w Koninie i powiecie konińskim. Specjalna grupa prowadzi dzisiaj wzmożone działania na naszym terenie.

Kilka tygodni temu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu powołana do życia została grupa SPEED, w której skład wchodzą najlepsi policjanci z wydziałów ruchu drogowego z całej Wielkopolski. Mają się oni pojawiać cyklicznie w wyznaczonych powiatach i ścigać piratów drogowych. Dzisiaj działania prowadzone są w Koninie oraz powiecie konińskim.  Ponadto również dziś w Wielkopolsce trwa akcja NURD, skierowana do Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego. Piesi oraz kierowcy muszą się spodziewać patroli w rejonach przejść dla pieszych i miejscach niedozwolonych, gdzie często piesi przechodzą przez jezdnię.

Na drogach Konina i powiatu konińskiego spotkać można policjantów z Koła, Turku, Gniezna, Słupcy, Wrześni i Poznania. Mundurowi mają do dyspozycji radiowozy oznakowane i nieoznakowane z wideo rejestratorami, a także ręczne mierniki prędkości.

fot. KMP Konin

  • Policyjna grupa SPEED działa dzisiaj w Koninie i powiecie konińskim

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

a pod jaki numer można panów wydzwonić jak panowie motocykliści robią hałas
Dodano: 01.08.2019 17:27    Przez: ~rudy z blok ekipy
wiszialem pare samochodów w koninie...a za zlodziji samochodów w koninie i ojolic tez sie wezma..bo zlodzieje w nocy kradna zero pilicji....a kradna mi wkasnie umradli i cisza na portalach koninskich i duzo innych osobom
Dodano: 01.08.2019 19:33    Przez: ~ania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.