Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19100) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Jak uniknąć drastycznych podwyże ... (3)Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (3)

Krzymów. Działania profilaktyczne konińskiej policji na festynie

Dodano: 5.08.2019 10:17

Sobota dla konińskich funkcjonariuszy okazała się dniem profilaktyki. Na terenie gminy Krzymów organizowany był festyn charytatywny przeznaczony dla jednej z mieszkanek.

Policjanci postanowili, że wykorzystają tę okazję spotkania ze społeczeństwem i przypomną o zagrożeniach związanych z narkotykami oraz dopalaczami. Kampania organizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nazwą "Narkotyki i dopalacze zbijają" idealnie wpisała się w sobotnie spotkanie. Policjanci rozdawali ulotki oraz mówili o zagrożeniach związanych z wszystkimi uzależnieniami. Uczestnicy mieli okazję przekonać się jak wygląda analizator narkotykowy, wykorzystywany do sprawdzenia ich zawartości w ludzkim organizmie.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało kampanię o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, której hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”.

Fot. KMP w Koninie

  • Krzymów. Działania profilaktyczne konińskiej policji na festynie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   Krzymów,   festyn,   profilaktyka,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.