Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15286) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

Wielki Dzień Pszczół w konińskim muzeum. Będzie ekologicznie

Dodano: 6.08.2019 11:20
Źródło: LM.pl

Wielki Dzień Pszczół po raz kolejny w Muzeum Okręgowym w Koninie. W tym roku nowością będą warsztaty pod hasłem „W ogródku u dziadka Andrzeja”.

Tradycyjnie już w muzealnym skansenie w najbliższy czwartek, 8 sierpnia od godz. 16.00 do 20.00 odbędzie się najsłodsze wydarzenie w okolicy. Podczas Wielkiego Dnia Pszczół będzie można spotkać pszczelarzy, spróbować miodu, a także wziąć udział w grze terenowej i podążać szlakiem roślin miododajnych. Nie zabraknie warsztatów upcyclingowych związanych z pszczołolubnymi eko-ozdobami, a także możliwością wykonania osłonki na doniczkę i makramowego kwietnika. Będzie również giełda wymiany sadzonej i warsztaty przygotowania kul nasiennych, a „W ogródku u dziadka Andrzeja” wszyscy dowiedzą się jak wysiewać rośliny i przygotowywać etykiety na doniczki.

Wielki Dzień Pszczół to także kiermasz oraz pokaz pracy twórców ludowych. Na najmłodszych czekać będzie również malowanie twarzy, a na amatorów pyszności – domowy poczęstunek i strefa foodtruck.

  • Wielki Dzień Pszczół w konińskim muzeum. Będzie ekologicznie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar A gdzie ten czas jak to było sporo lat temu "dzień pszczelarza" trwał dwa dni(pamiątkowa tablica wisiała kiedyś na budynku starostwa) . Pszczelarze wystawiali swe produkty w Morzysławiu i przed pływalnią K/obecnego ronda. Można było wtedy kupić wszelakie dostępne miody z terenu prawie całej Polski.Ale cóż miasto dało wtedy plamę i nigdy więcej już takiego cudownego skupiska pszczelarzy nie zobaczyliśmy w Koninie.To normalka wśród naszych włodarzy. Mieliśmy kiedyś Derby i co padły . Teraz inne miasta mają kabaretony. Mamy Festiwal dziecięcy - ale tak jakoś wstydliwie schowany - cieniutko reklamowany !Kiedy to się zmieni. Kiedy włodarze zaczną myśleć o tym aby wypromować nasze miasto czymś naprawdę fajnym - a nie marszem zboków (niedługo)
Dodano: 06.08.2019 15:15    Przez: Jan Kowalski
Zorganizuj coś,Kowalski,np: marsz normalnych.Pośmiejemy się.
Dodano: 06.08.2019 22:06    Przez: Grzech Walerian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.