Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21020) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (3)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

"Podkarpacki Anioł" zbiera pieniądze na operację Kasi Ziarniewicz

Dodano: 6.08.2019 14:52
Źródło: LM.pl

„Podkarpacki Anioł” pomaga Kasi Ziarniewicz. Planuje zebrać na jej operacje milion złotych.

Marcin Góral nazywany jest „Podkarpackim Aniołem”. Został tak nazwany po tym jak w kilka tygodni pomógł niepełnosprawnemu chłopakowi zebrać 100 tys. zł na nowy dom.

- Udowodniłem, że niemożliwe stało się możliwe. Teraz ponownie wróciłem i chce pomagać – podkreśla Marcin Góral. - Doskonale wiem co to jest za choroba, bo sam na nią choruje również od dziecka. Nie robię tego dla pieniędzy, czy sławy - jestem prostym człowiekiem z podkarpackiej wioski – dodaje.

Kasia Ziarniewicz ze Starego Miasta urodziła się z mózgowym dziecięcym porażeniem czterokończynowym. Przeszła 16 operacji. Dzisiaj porusza się o kulach. Nadzieją na życie bez bólu jest operacja w Paley Orthopedic & Spain Institute na Florydzie. Potrzeba na nią ogromnej kwoty, której 41-latka nie ma. Zbiórka pieniędzy trwa od ponad 2 lat. Na rzecz Kasi, zorganizowano licytację charytatywną oraz akcję skakania na skakance w szkołach i przedszkolach. Teraz wesprzeć ją można poprzez portal pomagam.pl.

- Prowadzę zbiórkę w ten sam sposób co dla Kamila – mówi Marcin Góral. - Wiem, że do miliona bardzo długa droga, ale jestem zdeterminowany i uparty – będę walczył do upadłego – dodaje.

Liczy się każdy grosz. Link do zbiórki znajduje się tutaj.

fot. siepomaga.pl

  • "Podkarpacki Anioł" zbiera pieniądze na operację Kasi Ziarniewicz

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar meega akcja ! mam nadzieję , że się uda !!!!!!!!
Dodano: 08.08.2019 15:24    Przez: Tonny Soprano

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.