Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17170) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (0)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (0)

Kino pod chmurką. Pierwsze takie wydarzenie w gminie Golina

Dodano: 8.08.2019 11:27
Źródło: LM.pl

Kino pod chmurką również w Golinie. Dwa wakacyjne seanse to pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w gminie.

Plenerowe seanse filmowe organizowane są przez Młodzieżową Radę Miejską i Dom Kultury w Golinie, w ramach inicjatywy pod nazwą Kulturalna integracja „Pod chmurką”. O repertuarze zdecydowali sami mieszkańcy. W związku z tym na każdym z dwóch filmowych spotkań obejrzeć będzie można bajkę oraz komedię. 22 sierpnia o godz. 20.30 na stadionie miejskim wyświetlone zostaną: „Jak wytresować smoka” oraz „Wakacje Jasia Fasoli”. Natomiast 29 sierpnia o godz. 20.30 zaprezentowane będą filmy” „Strażnicy marzeń” i „Państwo młodzi Chuck i Larry”.

- Organizatorzy zapraszają całe rodziny i grupy znajomych aby wspólnie spędzić czas w kinie na otwartej przestrzeni – podkreśla Jakub Łukomski, przewodniczący MRM w Golinie.

Na widzów czeka ponad 200 miejsc siedzących na trybunach. Można też zabrać swoje leżaku i koce. Będzie możliwość zakupu popcornu, waty cukrowej oraz napojów. W przypadku kiepskiej pogody, seanse filmowe przeniesione zostaną do hali widowisko-sportowej.

  • Kino pod chmurką. Pierwsze takie wydarzenie w gminie Golina
  • Kino pod chmurką. Pierwsze takie wydarzenie w gminie Golina

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.