Dzisiaj jest czwartek 27 lutego 2020, imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20768) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 0oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Specjalne wydanie programu Nasze sprawy - Czy w Koninie wykryto Koronawirusa?
Polecamy:

Sławsk. Prom do Węglewa zamknięty niemal do końca sierpnia

Dodano: 11.08.2019 11:19
Źródło: LM.pl

Do 28 sierpnia zamknięta będzie przeprawa promowa pomiędzy Węglewskimi Holendrami (gm. Golina), a Sławskiem (gm. Rzgów). Prom przechodzi obecnie remont.

Przeprawa promowa umiejscowiona jest na drodze powiatowej nr 3234P pomiędzy Sławskiem, a Węglewskimi Holendrami. Od piątku prom jednak nie kursuje, przechodzi bowiem remont. Do pracy ma wrócić pod koniec miesiąca - przeprawa z powrotem funkcjonować ma od 28 sierpnia.

Oznacza to utrudnienia dla poruszających się pomiędzy Rzgowem, a Goliną. Najkrótsza trasa pomiędzy tymi miejscowościami wiedzie obecnie przez Konin.   • Sławsk. Prom do Węglewa zamknięty niemal do końca sierpnia

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Sławsk,   Rzgów,   Węglewskie Holendry,   Golina,   prom,   przeprawa promowa,   remont

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.