Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17905) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Żdżary. Patronka szkoły przybyła z Australii i pos ... (0)Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (6)

Poezja o zachodzie słońca. Koncert na bulwarze nadwarciańskim

Dodano: 12.08.2019 09:38

To był magiczny wieczór. Piękne teksty, muzyka, a w tle zachód słońca nad bulwarem nadwarciańskim w Koninie. 

Organizatorem koncertu był Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. Poetic Light czyli Muzyka Wierszem Pisana to autorski projekt Joanny Gogulskiej (kompozytorki, dyrygentki i aranżerki), która odziała w muzykę wiersze tak znamienitych polskich poetów jak : Czesław Miłosz, Julian Tuwim, Maria Pawilkowska-Jasnorzewska czy Jerzy Harasymowicz. Jego głównym celem jest promowanie polskiej poezji oraz tworzenie muzycznego dialogu międzypokoleniowego. Skład projektu:Joanna Gogulska – muzyka, piano, śpiew, Klaudia Majkowska - śpiew, Lena Kowalska – śpiew

Kolejny koncert na bulwarze już 17 sierpnia. Tym razem MDK zaprasza na koncert młodej , zdolnej wokalistki Karoliny Kram – laureatki Grandprix Festiwalu Polskiej Piosenki im. J. Kondratowicza 2018 r. oraz laureatki Grandprix Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Piosenka jest dobra na wszystko” odbywającego się we Warszawie. Wokalistce towarzyszyć będzie zespół w składzie: Filip Chojnacki, Szymon Wieczorkiewicz oraz Dawid Wirmański. Artystka wraz z zespołem zaprezentuje współczesne aranżacje utworów z repertuaru Ewy Bem oraz Kabaretu Starszych Panów. Klasyka w świeżym wydaniu – śpiewana z pasją i radością. Bulwar Nadwarciański - 17 sierpnia o godzinie 20.00.

Fot. Mirosław Jurgielewicz

  • Poezja o zachodzie słońca. Koncert na bulwarze nadwarciańskim
  • Poezja o zachodzie słońca. Koncert na bulwarze nadwarciańskim

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MDK,   muzyka wierszem pisana,   bulwar,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.