Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20275) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Arkadiusz Przybyła nowym szefem wielkopolskich str ... (0)Konin. Sukces świątecznej akcji "Zmień - Wymień - ... (0)

Porozumienie podpisane. OSP Grąblin będzie w systemie KSRG

Dodano: 12.08.2019 18:29
Źródło: LM.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Grąblinie, gm. Kramsk rozpoczęła proces włączenia w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Kilka dni temu w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie podpisano porozumienie, które daje zielone światło grąblińskiej Osp na wejście do KSRG. Jego sygnatariuszami są: komendant PSP w Koninie – bryg. Janusz Dębowski, wójt gminy Kramsk – Andrzej Nowak oraz prezes OSP w Grąblinie – Marek Lidźbiński. Jednostka będzie kolejną z gminy Kramsk, która wejdzie do Krajowego Systemu i wzmocni zabezpieczenie operacyjne powiatu konińskiego.

Niedawno również w siedzibie konińskiej straży pożarnej komendant bryg. Janusz Dębowski podpisał przedłużenie porozumienia umożliwiającego jednostce OSP w Liścu Wielkim, gm. Stare Miasto pozostanie w strukturach KSRG na kolejnych 5 lat.

fot. KM PSP Konin

  • Porozumienie podpisane. OSP Grąblin będzie w systemie KSRG

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.