Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19257) SPORT FORUM FIRMY (5410) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hejosz przechodzi na zawodowstwo. Celuje w mistrzo ... (0)Premier przyjął rezygnację wojewody Zbigniewa Hoff ... (0)

Ślesin. Wyrwali szlaban wyjeżdżając z parkingu przy plaży

Dodano: 13.08.2019 13:52
Źródło: LM.pl

Wygięli szlaban, a później go wyrwali. Takie sceny rozegrały się w miniony weekend przy ślesińskiej plaży.

Wjazd na parking przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie jest płatny od 2017 roku. Opłata nie jest wygórowana, bo za postój do trzech godzin kierowcy muszą zapłacić 5 zł. Nie wiadomo jeszcze czy z powodu braku opłaty, para opuszczająca w miniony weekend teren przy ślesińskiej plaży zareagowała tak nerwowo. Na nagraniu z monitoringu widać jak szarpią się ze szlabanem, aż w końcu pozbywają się przeszkody wyrywając ją i wyrzucając.

- O sprawie poinformowaliśmy już policję – mówi Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

Adrianna Karwowska – Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie przyznaje, że zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło. Informuje jednocześnie, że aktualnie trwają czynności wyjaśniające zajście.

źródło wideo: UMiG Ślesin

  • Ślesin. Wyrwali szlaban wyjeżdżając z parkingu przy plaży

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Takie zachowanie ewidentnie trzeba ukarać to nic innego jak emocja , głupota i nerwowość brak opanowania . Trzeba zauważyć że udział w tym incydencie brak kierowca. Skoro tak sie zachował teraz i tylko wyżył się na przedmiocie co by było jak by doszło na 2 osobie ...??? Sądzę że takie zachowanie powinno skończyć się wnioskiem o zatrzymanie prawa jazdy na 1 miesiąc i skierowanie do lekarza na powtórne badania i oczywiście standardowo mandat jak i logiczne poniesienie kosztów strat za wybryk. Inaczej będziemy mieli kolejne takie sytuacje , w takim incydencie nie bierze udział osoba w normalnym stanie .Trzeba karać za takie zachowania surowo a nie standardowo . To zachowanie pokazuje że nie można poraz kojeny doprowadzac do takich zachowań . Edukacją za takich ludzi niech bedzie surowa powyższa kara . Dołożyłbym jeszcze żeby przeprosił w prasie taki huligan wszystkich za ten czyn i podanie imienia i nazwisko za huligański wybryk.
Dodano: 13.08.2019 16:59    Przez: realista
pewnie jakaś Karyna i Sebiks patologia 500
Dodano: 13.08.2019 16:30    Przez: dymitrii.007
Ale co im odbiło?dlaczego tak postąpili?czy to patola?
Dodano: 13.08.2019 16:44    Przez: ~Kodzak
Takie zachowanie ewidentnie trzeba ukarać to nic innego jak emocja , głupota i nerwowość brak opanowania . Trzeba zauważyć że udział w tym incydencie brał kierowca. Skoro tak sie zachował teraz i tylko wyżył się na przedmiocie co by było jak by doszło na 2 osobie ...??? Sądzę że takie zachowanie powinno skończyć się wnioskiem o zatrzymanie prawa jazdy na 1 miesiąc i skierowanie do lekarza na powtórne badania i oczywiście standardowo mandat jak i logiczne poniesienie kosztów strat za wybryk. Inaczej będziemy mieli kolejne takie sytuacje , w takim incydencie nie bierze udział osoba w normalnym stanie .Trzeba karać za takie zachowania surowo a nie standardowo . To zachowanie pokazuje że nie można poraz kojeny doprowadzac do takich zachowań . Edukacją za takich ludzi niech bedzie surowa powyższa kara . Dołożyłbym jeszcze żeby przeprosił w prasie taki huligan wszystkich za ten czyn i podanie imienia i nazwisko za huligański wybryk.
Dodano: 13.08.2019 17:01    Przez: realista 01

KOMENTARZE

pewnie jakaś Karyna i Sebiks patologia 500
Dodano: 13.08.2019 16:30    Przez: dymitrii.007
Ale co im odbiło?dlaczego tak postąpili?czy to patola?
Dodano: 13.08.2019 16:44    Przez: ~Kodzak
Takie zachowanie ewidentnie trzeba ukarać to nic innego jak emocja , głupota i nerwowość brak opanowania . Trzeba zauważyć że udział w tym incydencie brak kierowca. Skoro tak sie zachował teraz i tylko wyżył się na przedmiocie co by było jak by doszło na 2 osobie ...??? Sądzę że takie zachowanie powinno skończyć się wnioskiem o zatrzymanie prawa jazdy na 1 miesiąc i skierowanie do lekarza na powtórne badania i oczywiście standardowo mandat jak i logiczne poniesienie kosztów strat za wybryk. Inaczej będziemy mieli kolejne takie sytuacje , w takim incydencie nie bierze udział osoba w normalnym stanie .Trzeba karać za takie zachowania surowo a nie standardowo . To zachowanie pokazuje że nie można poraz kojeny doprowadzac do takich zachowań . Edukacją za takich ludzi niech bedzie surowa powyższa kara . Dołożyłbym jeszcze żeby przeprosił w prasie taki huligan wszystkich za ten czyn i podanie imienia i nazwisko za huligański wybryk.
Dodano: 13.08.2019 16:59    Przez: realista
Takie zachowanie ewidentnie trzeba ukarać to nic innego jak emocja , głupota i nerwowość brak opanowania . Trzeba zauważyć że udział w tym incydencie brał kierowca. Skoro tak sie zachował teraz i tylko wyżył się na przedmiocie co by było jak by doszło na 2 osobie ...??? Sądzę że takie zachowanie powinno skończyć się wnioskiem o zatrzymanie prawa jazdy na 1 miesiąc i skierowanie do lekarza na powtórne badania i oczywiście standardowo mandat jak i logiczne poniesienie kosztów strat za wybryk. Inaczej będziemy mieli kolejne takie sytuacje , w takim incydencie nie bierze udział osoba w normalnym stanie .Trzeba karać za takie zachowania surowo a nie standardowo . To zachowanie pokazuje że nie można poraz kojeny doprowadzac do takich zachowań . Edukacją za takich ludzi niech bedzie surowa powyższa kara . Dołożyłbym jeszcze żeby przeprosił w prasie taki huligan wszystkich za ten czyn i podanie imienia i nazwisko za huligański wybryk.
Dodano: 13.08.2019 17:01    Przez: realista 01