Dzisiaj jest wtorek 4 sierpnia 2020, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16864) SPORT FORUM FIRMY (5514) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Polak, który uratował trójkę dzieci, pochodził z r ... (3)Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)

Kazimierz Biskupi. Dożynki gminno-parafialne już w tę sobotę

Dodano: 14.08.2019 09:01
Źródło: LM.pl

W najbliższą sobotę 17 sierpnia Kazimierz Biskupi świętować będzie gminno-parafialne dożynki. Gwiazdą wieczoru będzie Kapela Podwórkowa Spod Dębu. 

Kazimierskie dożynki rozpoczną się mszą świętą o godz. 13.00 w kościele św. Marcina. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godz. 14.30 , a już pół godziny później rozpocznie się obrzęd dożynkowy w wykonaniu zespołu ludowego Siekieracy. 

W ramach części artystycznej wykonane zostaną przyśpiewki dożynkowe, zagra Kapela Z Kopyta, a ze swoim programem wystąpi kabaret EWG. Ogłoszone zostaną również wyniki konkursów na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, na najciekawszą dekorację dożynkową, wręczone zostaną także odznaki ,,Zasłużony Dla Rolnictwa".

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Kapela Podwórkowa Spod Dębu. Wydarzenie zakończy zabawa taneczna z zespołem Debiut. Dożynki odbędą się na Stadionie 700-lecia w Kazimierzu Biskupim.   • Kazimierz Biskupi. Dożynki gminno-parafialne już w tę sobotę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

gmina i rolnicy , to rozumiem - zapracowali...a kościół watykański ???? - tylko pokropić i czerpać profity pełnymi garściami ? - pasożyty !
Dodano: 14.08.2019 09:52    Przez: julian anonimus

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.