Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18433) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 8oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Rozbiegani z Ferio. Z Kupcem poruszą okolice dla Marcela.

Materiał promocyjny

Dodano: 13.08.2019 22:20

Trwają zapisy na kolejny bieg rodzinny organizowany przez centrum handlowe Ferio. W sobotę, 14 września br. mieszkańcy Konina i okolic po raz kolejny pobiegną w słusznym celu. Tegoroczna akcja dedykowana jest dla Marcela Ogórek. Całość środków zebranych z opłat startowych przekazane zostanie bowiem na rzecz półtora rocznego chłopca, zmagającego się z  neuroblastomą czwartego stopnia.  Wydarzeniu patronuje Kupiec -  jeden z największych producentów zdrowej żywności w Polsce został partnerem strategicznym biegu.

Początek i meta trasy ulokowane będą na terenie parkingu centrum handlowego Ferio. Do aktywnego udziału organizatorzy zapraszają wszystkich, bez względu na wiek czy predyspozycje. Oprócz biegu głównego, na dystansie pięciu i dziesięciu kilometrów, przewidziane są biegi dziecięce przygotowane w pięciu kategoriach wiekowych. W biegu obowiązuje limit miejsc – 200 dla zawodników biegu głównego oraz 200 dla dzieci. 

- Ubiegłoroczna organizacja biegu okazała się strzałem w dziesiątkę, zainteresowanie imprezą przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że możemy reagować na potrzeby lokalnej społeczności i kontynuować działania zgodnie z jej oczekiwaniami.  Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Konina i okolic – to doskonały sposób na aktywne spędzenia czasu wolnego, w gronie najbliższych, a przede wszystkim wspólna aktywność w ważnym celu – podkreślają inicjatorzy akcji. 

Każdy uczestnik może liczyć na pakiet startowy, w którym znajdują się m.in. koszulka/kamizelka odblaskowa, woda i posiłek regeneracyjny. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku dla najmłodszych czy akcesoriów ufundowanych przez partnerów biegu. Na mecie na wszystkich czekać będzie pamiątkowy medal. Najlepsi zawodnicy powalczą o nagrody – karty podarunkowe do realizacji w Centrum Handlowym Ferio.

W obrębie miasteczka biegowego każdy z zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Tradycyjnie będą tu ulokowane biuro zawodów oraz depozyty. Nie braknie i tym razem animacji i atrakcji dedykowanych dla najmłodszych. Partner Strategiczny wydarzenia - Kupiec z siedzibą w Paprotni - zaprasza z kolei na zdrowe przekąski, ale również posiłek regeneracyjny w postaci Lunch-mixu dla wszystkich rozbieganych.  Zaserwuje go Piotr Kucharski – Ambasador marki Kupiec.

Decydując się na aktywny udział w biegu, każdy dokłada swoją charytatywną cegiełkę. Koszt dla zawodnika dorosłego to 40 zł oraz 25 zł dla dziecka, całość  z tej kwoty zostanie przekazane na poczet leczenia Marcela.

Nowością tegorocznego wydarzenia są drużyny firmowe, każdy może zgłosić swoją maks. 5 osobową drużynę, zgłoszenia przyjmowane są bezpośrednio na adres biuro@yogoevents.pl . Więcej na ten temat w regulaminie biegu.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Kupiec Sp. z o. o. z siedzibą w Paprotni.

Aktywności wspierają ponadto: Wójt Gminy Stare Miasto, Calypso Fitness, Intermarche w Ferio oraz ProArti.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem biegu dostępne są na www.feriokonin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   zdrowie,   rozbiegani z ferio,   marcel mały wojownik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.