Dzisiaj jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17972) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
17 / 9oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Pożyczki na dowód - czy są bezpieczne?

Materiał promocyjny

Dodano: 16.08.2019 12:09
  • Pożyczki na dowód - czy są bezpieczne?

W życiu każdego z nas mogą pojawić się sytuacje, w których potrzebować będziemy dodatkowej gotówki.

Gdy dotyczą one nagłych wydatków zazwyczaj zależy nam na tym, by jak najszybciej mieć dostęp do pieniędzy. Wykorzystują to liczne firmy pożyczkowe, które oferują nam pożyczki na dowód. Ich oferty są bardzo obiecujące - środki mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w przeciągu kilkunastu minut. Czy jednak ten sposób pożyczania pieniędzy jest bezpieczny? Przekonajmy się.

Czym są pożyczki na dowód?

Pożyczki na dowód to nowoczesny rodzaj produktu finansowego, który oferowany jest przez prywatne firmy pożyczkowe. Jak sama nazwa wskazuje, tego rodzaju pożyczki możemy zaciągnąć nie przekładając żadnych innych dokumentów poza dowodem osobistym. Nie musimy więc przedstawiać zaświadczeń o zatrudnieniu czy o zarobkach.

Co więcej, proces zaciągania pożyczki odbywa się całkowicie online - bez wychodzenia z domu. Dotyczy to również akceptacji umowy. Co równie ważne, pieniądze otrzymujemy na własny rachunek bankowy jeszcze tego samego dnia - jest to więc najszybszy rodzaj pożyczek. Tego rodzaju zobowiązanie może mieć formę chwilówki - wówczas spłacamy całą kwotę jednocześnie, jak i też pożyczki długoterminowej, którą spłacamy w regularnych ratach.

Specjalne zabezpieczenia, które chronią interesy klientów

Wiele osób nie ma zaufania do pożyczek na dowód ze względu na fakt, że wszystkie procedury związane z ich zaciągnięciem odbywają się online. Czy słusznie? Jak się okazuje - nie do końca. Dzisiejsze technologie umożliwiają bowiem zabezpieczenie interesów zarówno klientów, jak i pożyczkodawców.

Po pierwsze strony firm pożyczkowych są odpowiednio zabezpieczone. Posiadają certyfikat SSL co oznacza, że wszystkie dane, które przesyłamy podczas wypełniania wniosku są szyfrowane. Nawet jeśli komukolwiek uda się je zdobyć - nie ma szans na ich odczytanie.

To jednak nie wszystko. Pożyczkodawcy zabezpieczają się również przez oszustwami. Przede wszystkim każda osoba, która chce zaciągnąć pożyczkę na dowód musi udowodnić, że jest właścicielem rachunku bankowego założonego na te same dane jak wniosek o pożyczkę. W tym celu osoba ubiegająca się o udzielenie pożyczki musi przesłać niewielki przelew z własnego rachunku bankowego.
Dodatkowo wprowadza się liczne zabezpieczenia takie jak np. weryfikacja SMS.

Uważnie sprawdzaj warunki pożyczki

Sam również możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo zaciągając pożyczkę na dowód. Wystarczy bowiem jedynie uważnie sprawdzić warunki umowy. Warto sprawdzić roczną stopę oprocentowania, dodatkowe koszty, wysokość rat. Możesz również skorzystać z porównywarek, które jasno przedstawią ci warunki udzielenia pożyczki. Jedną z nich znajdziesz na stronie internetowej https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-na-dowod/.

Jak widzisz, zaciągnięcie pożyczki na dowód nie musi wiązać się z dużym ryzykiem. Kluczowe znaczenie ma jednak nasza ostrożność. Sprawdzanie czy strony internetowe pożyczkodawców posiadają odpowiednie zabezpieczenia i szyfrują przesyłane przez nas informacje oraz uważne wczytywanie się w warunki umowy pożyczkowej dają nam gwarancję, że pożyczka nie będzie wiązała się dla nas z żadnym niebezpieczeństwem.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:finanse osobiste,   pieniądze,   budżet domowy,   pożyczka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brałem w różnych firmach - Wonga, Provident, Szybka Gotówka i powiem tak, jak oddaje się w terminie to żadnych problemów , przy nawet małej wiedze o sprawdzonych placówkach i pewnością że dług nie będzie gaszony przez inne długi, takie pożyczki są wcale bezpieczne
Dodano: 19.08.2019 10:51    Przez: Robert

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.