Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19372) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Konin. Zbierają pieniądze na organizację II Marszu Tolerancji

Dodano: 17.08.2019 13:07
Źródło: LM.pl

Niespełna 600 zł jest już na koncie II Marszu Tolerancji w Koninie. Organizatorzy proszą o pomoc w zbiórce pieniędzy na wrześniowe wydarzenie.

Marsz Tolerancji 8 września, po raz drugi przejdzie ulicami Konina. Przygotowania idą pełną parą. Komitet organizacyjny o pomoc w nich zdecydował poprosić mieszkańców miasta oraz osoby utożsamiające się z marszem. Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka potrzebnych środków. Póki co, udało się zgromadzić 571 zł z planowanych 3900 zł.

- Kierujemy swoją prośbę o wsparcie finansowe do osób, które tak jak i my nie chcą bezczynnie patrzeć, jak w naszym życiu pojawia się coraz więcej przemocy, dyskryminacji i hejtu – piszą organizatorzy II Marszu Tolerancji w Koninie. - Chcemy, aby organizowane przez nas wydarzenie było dniem pełnym szacunku do drugiego człowieka. Spędźmy ten czas wspólnie bawiąc się i pokazując, że dialog jest możliwy zawsze, wystarczy podać dłoń – dodają.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na udekorowanie platform, wydruk materiałów promocyjnych oraz zaproszenie gości. Jeżeli zostanie nadwyżka środków ze zbiórki to zostaną przekazane lokalnej organiazacji pozarządowej. Link dostępny tutaj.

fot. II Marsz Tolerancji

  • Konin. Zbierają pieniądze na organizację II Marszu Tolerancji

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jest przyjęty porządek świata. I tak wiemy że można przechodzić na kolorze zielonym na przejściu dla pieszych ale czy ktoś to manifestuje? Czy manifestuje swoją, Twoją orientację? Czy chodzi ktoś z wielkim Koranem, Biblią na plecach, albo świnia na smyczy i potrzebuję wsparcia? Po co manifestowac i zwolywac ludzi do takich głupot ? ZRÓBCIE FESTYN DLA DZIECI. ALE NIE!!! Jedna z tych Pan kandyduje z Zielonych i to jest powód tej manifestacji!!! Tylko zrób to za własne pieniądze! SKANDAL!
Dodano: 17.08.2019 15:15    Przez: Paweł Licheniak
A jak brakuje Ci naprawdę tolerancji i równouprawnienia to jedź zamanifestowac je w Syrii i będziesz miała porównanie. Bo Polska jest krajem naprawdę tolerancyjnym. Kto był i mieszkał w różnych krajach Europejskich ten wie.
Dodano: 17.08.2019 15:22    Przez: Paweł LICHENIAK
Jak dużo tych ludzi..... dla czego mają ciemne okulary ? wstydzą się czegoś ? rozumiem że to dziecko też ma odchylenie seksulane skoro bierze udział w marszach :D
Dodano: 17.08.2019 14:54    Przez: _k***siarz_
już taki jeden prosił z KOD-u a teraz siedzi jak mysz pod miotła bo go Schetyna i lewaki olali . I tak samo będzie z tą tolerancja. potrzebni na wybory a po już nikt na nich nie spojrzy . Naszczęscie mieszkańcy Konina to ludzie mądrzy i nie będą płacić psu na kapelusz
Dodano: 17.08.2019 16:50    Przez: ~Ola
ale dziady ... Masakra jeszcze dzieciaszki wciągać w swoje chore gierki.Jeszcze ze 30 lat i będziecie wzywać księdza i żałować za swoje grzechy.
Dodano: 17.08.2019 16:22    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

avatar Miasto da,empik,da,bp da , Zegarek da Soras da jakos będzie.buuahahaha
Dodano: 17.08.2019 14:33    Przez: Tomasz Kobrzycki
Ósmego września czerwona zaraza nie dostanie pozwolenia,bo to Narodziny Maryi.A jak przełożą na inny dzień,to też sie coś znajdzie.Módlmy sie.
Dodano: 17.08.2019 22:58    Przez: Grzech Walerian
Jak dużo tych ludzi..... dla czego mają ciemne okulary ? wstydzą się czegoś ? rozumiem że to dziecko też ma odchylenie seksulane skoro bierze udział w marszach :D
Dodano: 17.08.2019 14:54    Przez: _k***siarz_
Jest przyjęty porządek świata. I tak wiemy że można przechodzić na kolorze zielonym na przejściu dla pieszych ale czy ktoś to manifestuje? Czy manifestuje swoją, Twoją orientację? Czy chodzi ktoś z wielkim Koranem, Biblią na plecach, albo świnia na smyczy i potrzebuję wsparcia? Po co manifestowac i zwolywac ludzi do takich głupot ? ZRÓBCIE FESTYN DLA DZIECI. ALE NIE!!! Jedna z tych Pan kandyduje z Zielonych i to jest powód tej manifestacji!!! Tylko zrób to za własne pieniądze! SKANDAL!
Dodano: 17.08.2019 15:15    Przez: Paweł Licheniak
A jak brakuje Ci naprawdę tolerancji i równouprawnienia to jedź zamanifestowac je w Syrii i będziesz miała porównanie. Bo Polska jest krajem naprawdę tolerancyjnym. Kto był i mieszkał w różnych krajach Europejskich ten wie.
Dodano: 17.08.2019 15:22    Przez: Paweł LICHENIAK
ale dziady ... Masakra jeszcze dzieciaszki wciągać w swoje chore gierki.Jeszcze ze 30 lat i będziecie wzywać księdza i żałować za swoje grzechy.
Dodano: 17.08.2019 16:22    Przez: ~mieszkaniec
już taki jeden prosił z KOD-u a teraz siedzi jak mysz pod miotła bo go Schetyna i lewaki olali . I tak samo będzie z tą tolerancja. potrzebni na wybory a po już nikt na nich nie spojrzy . Naszczęscie mieszkańcy Konina to ludzie mądrzy i nie będą płacić psu na kapelusz
Dodano: 17.08.2019 16:50    Przez: ~Ola
nędznicy z nędzną nie klarowną ideologią
Dodano: 17.08.2019 20:13    Przez: monika
nie rozumiem co tu ma kosztowac aby zbierac kase na to. niech sobie przejda i tyle a nie wyciagac kase i pokazac co to nie oni, najpierw informuja ze organizuja przemarsz a teraz niby ze nie maja kasy na to no sory......to niby jakbym ja informowal miasto ze kupuje nowe auto i pozniej zbieral od ludzi kase aby sobie za zebrana pieniadze to auto kupil. nie osmieszajcie sie.
Dodano: 18.08.2019 02:06    Przez: ~koninnielgbt
O tęczowe lewackie gówno zbiera na autokary ażeby dowieźć z Polski jeszcze papier toaletowy.A tu zonk.No w Koninie pedały nie pobiegają po mieście z gołymi jajami na wierzchu.A może zbierają na obrazki z wizerunkiem Matki Bożej i różańce.
Dodano: 20.08.2019 16:12    Przez: mmmmm
prawda do bólu . popieram 🍹