Dzisiaj jest środa 27 maja 2020, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18294) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Turek. Wakacyjne remonty w przedszkolach i podstawówkach

Dodano: 18.08.2019 11:08
Źródło: LM.pl

Blisko 700 tys. zł kosztować będą wakacyjne remonty w przedszkolach i szkołach w Turku. Najważniejsze z nich to remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 5 i dostosowanie do przepisów przeciwpożarowych Szkoły Podstawowej nr 1.

W SP1 wybudowane mają zostać ściany oddzielenia przeciwpożarowego, zamontowana stolarka o odporności ogniowej, a wszystko to uzupełnią roboty tynkarskie i malarskie. Koszt prac wyniesie 211 tys. zł. Natomiast za 125 tys. zł wyremontowane zostaną korytarze, hol i klatki schodowe w SP4. W ramach prac wykonane zostaną uzupełnienia murarskie i nowe okładziny ścian, wymienione grzejniki i osprzęt instalacji elektrycznej. Remont odbywa się też w SP5 przy ul. Broniewskiego. Tam kładzione są nowe posadzki i ścianki z izolacją akustyczną sali gimnastycznej. Wymieniony będzie też osprzęt instalacji elektrycznej, stolarka drzwiowa i osłony grzejników, a wszystko to za 153 tys. zł.

We wszystkich przedszkolach montowane są nowe urządzenia zabawowe oraz prowadzone drobne remonty. Największe prace trwają w Przedszkolu Samorządowym nr 4, gdzie remontowany jest ciąg żywieniony, wymieniana instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewana, a do tego malowane będą pomieszczenia. Koszt inwestycji wyniesie 118 tys. zł. A łączne wydatki na wakacyjne prace w przedszkolach to 207 tys. zł.

fot. UM Turek

  • Turek. Wakacyjne remonty w przedszkolach i podstawówkach
  • Turek. Wakacyjne remonty w przedszkolach i podstawówkach
  • Turek. Wakacyjne remonty w przedszkolach i podstawówkach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.