LM.plSportSokół bliski zakończenia serii. Gol w 90. minucie warty dwa punkty

Sokół bliski zakończenia serii. Gol w 90. minucie warty dwa punkty

W samej końcówce niedzielnego starcia Sokół Kleczew stracił prowadzenie z Chemikiem Police. Zespół Łukasza Cichosa wciąż nie był w stanie zwyciężyć na wyjeździe.

W niedzielnym starciu Sokół Kleczew mierzył się na wyjeździe z beniaminkiem III ligi. Chemik Police, choć jest nowym zespołem w stawce, radzi sobie jak na razie całkiem nieźle. Co oznaczało, że Sokoła wcale nie czeka łatwy mecz.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, a cały mecz roztrzygnięty został tak naprawdę w ostatnim kwadransie. Najpierw, w 77. minucie kleczewianie przeprowadzili kontratak zakończony golem Filipa Brzostowskiego. Gdy wydawało się, że Sokół w końcu przełamie serię bez zwycięstwa na wyjeździe, gospodarze wyrównali. W samej końcówce meczu do bramki kleczewian trafił Andrej Protasenko.

Sokół wywiózł z Polic jeden punkt i z siedmioma oczkami na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli. Kolejny mecz w przyszłą sobotę - zespół Łukasza Cichosa podejmie Bałtyk Gdynia.

Chemik Police - Sokół Kleczew 1:1 (90' Andrej Protasenko - 77' Filip Brzostowski)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Michał Kozajda, Sebastian Śmiałek, Jakub Banach, Wiktor Patrzykąt, Tomasz Kowalczuk, Michał Wolinowski, Dominik Drzewiecki (71’ Jakub Dębowski), Norbert Grzelak, Tomasz Koziorowski (67’ Filip Brzostowski), Paweł Piceluk.

źródło: sokol.kleczew.pl