Dzisiaj jest wtorek 7 kwietnia 2020, imieniny: Hermana, Rufina, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17321) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (22) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 7oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Czy kluby sportowe będą musiały zwracać dotacje mi ... (0),,Kopernik" znów najlepszy. Grają też w Grarantann ... (0)

Rzgów. Uwaga! W sobotę utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodano: 21.08.2019 11:12
Źródło: LM.pl

Od godz. 13.30 do godz. 15.30 trwać będą w sobotę utrudnienia w ruchu w Rzgowie. Powodem jest odbywający się wtedy VII Biegu Służb Mundurowych.

Utrudnienia wystąpią w sobotę 24 sierpnia od godz. 13.30 do godz. 15.30. Czasowo nieprzejezdne będą ulice położone na trasie VII Biegu Służb Mundurowych: ul. Konińska, ul. Olchowa, ul. Targowa, ul. Pl. Stuczyńskich i Dąbrowica w Rzgowie. 

- Utrudnienia będą polegały na okresowym wstrzymaniu ruchu pojazdów w momencie przebiegania biegaczy w danym miejscu - informuje w swoim komunikacie Urząd Gminy w Rzgowie. 

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.