Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19377) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO

18 / 15oC

Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

V liga. Wilki gromią Zjednoczonych, dziewięć bramek w meczu

Dodano: 26.08.2019 11:30

Pozycję lidera z kompletem punktów utrzymały po trzeciej kolejce V ligi Wilki Wilczyn. Pierwsze oczko w sezonie zanotowała natomiast Tulisia Tuliszków.

Wilki w sobotę podejmowały beniaminka V ligi - Zjednoczonych Rychwał. Mecz zakończył się wysoką wygraną 7:2 gospodarzy, choć jeszcze do 60. minuty na tablicy wyników widniał remis 2:2. Wilczynianie utrzymali pozycję lidera tabeli z kompletem dziewięciu punktów. Zjednoczeni spadli natomiast na czternaste miejsce z jednym oczkiem na koncie.

Punktami z Orłem Mroczeń podzielił się natomiast w weekend Polonus Kazimierz Biskupi. Kazimierzanie wyszli na prowadzenie już w dwunastej minucie dzięki bramce Bartłomieja Dobrego, natomiast goście wyrównali w drugiej połowie i mecz zakończył się remisem 1:1. Polonus utrzymał szóstą pozycję z pięcioma punktami na koncie.

Na ósme miejsce spadł natomiast SKP Słupca po sobotniej porażce z Odolanovią Odolanów 1:3. Słupczanie otworzyli wynik spotkania w 66. minucie golem Kamila Sikorskiego, ale wicelider tabeli już dwie minuty później wyrównał, a w końcówce spotkania dołożył jeszcze dwa gole. SKP ma na koncie wciąż cztery oczka.

Tuż za słupczanami w tabeli plasuje się GKS Sompolno, który zremisował w sobotę z Tulisią Tuliszków 3:3. Do przerwy GKS prowadził 2:1, w drugiej połowie to tuliszkowanie wyszli na prowadzenie 3:2, ale gol z 75. minuty Filipa Wieczorka uratował remis dla drużyny z powiatu konińskiego. GKS ma na koncie cztery punkty, a piętnasta w tabeli Tulisia zanotowała pierwsze oczko na swoim koncie.

Drugiej porażki w sezonie doznał Tur 1921 Turek. Na wyjeździe turkowianie ulegli Stali Pleszew 2:4. Nie pomogły dwa gole Bartosza Grabowskiego, Tur 1921 zakończył mecz bez punktów i obecnie zajmuje dwunaste miejsce w klasyfikacji z trzema oczkami na koncie.

Następna kolejka w najbliższy weekend. Tur 1921 Turek podejmie SKP Słupca, Polonus Kazimierz Biskupi zagra na wyjeździe z Vitcovią Witkowo, GKS Sompolno zmierzy się ze Stalą Pleszew, Zjednoczeni Rychwał powalczą o punkty z Tulisią Tuliszków, a Wilki Wilczyn zagrają na wyjeździe z Zefką Kobyla Góra.

Polonus Kazimierz Biskupi - Orzeł Mroczeń 1:1 (12' Bartłomiej Dobry - 75' Marcin Górecki)

SKP Słupca - Odolanovia Odolanów 1:3 (66' Kamil Sikorski - 68' Jakub Kłobusek, 84' Karol Krystek, 90'+ Szymon Celmer)

Tulisia Tuliszków - GKS Sompolno 3:3 (35' Tomasz Kunicki, 51' Szymon Matuszak, 67' Jarosław Gorgolewski - 23' Mateusz Kolibowski, 24' Szymon Bierut, 75' Filip Wieczorek)

Wilki Wilczyn - Zjednoczeni Rychwał 7:2 (8' Łukasz Przebieracz, 47', 60' Bartosz Domaniecki, 64' Jakub Nowakowski, 67', 78' Patryk Grabowiecki, 71' Mikołaj Nowakowski - 18' WIktor Naworski, 52' Przemysław Skibiszewski)

Stal Pleszew - Tur 1921 Turek 4:2 (50' Łukasz Jańczak, 69' Krzysztof Matuszak, 80' Szymon Rudziński, 82' Jacek Pacyński - 76', 90'+ Bartosz Grabowski)