Dzisiaj jest niedziela 17 stycznia 2021, imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16828) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-13 / -15oC
Jutropogoda
-11 / -5oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Dzielnicowi sprawdzają miejsca koczowania o ... (0)Zimowe utrzymanie dróg w gminie Wierzbinek. Gdzie ... (0)

Jak głosować na wnioski z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego?

Dodano: 29.08.2019 12:52

Znany jest wykaz wniosków KBO które przeszły pozytywną weryfikację i znajdować się będą na karcie do głosowania z podziałem na tzw. wnioski małe (wartość do 99.999,99 zł) oraz wnioski duże (wartość wniosku od 100.000,00 zł do 1.000.000,00 zł.

Głosowanie internetowe potrwa od 1 do 8 września 2019 roku do godziny 18.00, a 8 września będzie można oddać swój głos w lokalnych punktach wyborczych w godzinach 9.00 – 18.00 Instrukcję głosowania i bezpośredni przycisk do oddania głosu można znaleźć na stronie www.konin.pl oraz www.kbo.konin.pl

Można głosować na 3 wnioski duże i 3 wnioski małe, co zostanie wyraźnie zaznaczone na karcie do głosowania. Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy miasta Konina bez względu na wiek czy zameldowanie. - Przypominamy mieszkańcom, którzy nie są zameldowani na pobyt stały lub czasowy w Koninie i nie dopisali się do rejestru wyborców w wyznaczonym terminie tj. do 22.08.2019, w celu zagłosowania w ramach KBO muszą udać się do punktów wyborczych.

W celu oddania głosu mieszkańcy muszą:

- okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem oraz nr PESEL,

- w przypadku mieszkańców do 18 roku, którzy posiadają zameldowanie na pobyt stały w Koninie mogą to być: legitymacja szkolna, dowód osobisty lub paszport,

- w przypadku mieszkańców do 18 roku, którzy nie posiadają zameldowania na pobyt stały w Koninie mogą to być: legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport oraz nr PESEL.

Przed wydaniem karty do głosowania komisja sprawdza tożsamość wyborcy na podstawie dokumentu ze zdjęciem i wprowadza PESEL do bazy danych. W tym roku przygotowano 5 lokali wyborczych w których głosujemy 8 września 2019 roku od godziny 9:00 do 18:00.

Wykaz Lokalnych Punktów Wyborczych:

Nr 1 Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie ul. 3 Maja 1 i 3,

Nr 2 Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie ul. Dworcowa 13,

Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8,

Nr 4 Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie ul. Łężyńska 9,

Nr 5 Przedszkole Nr 31 „Pod Tęczą” w Koninie ul. Różyckiego 3. 

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KBO,   głosowanie 2019,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.