Dzisiaj jest wtorek 4 sierpnia 2020, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16859) SPORT FORUM FIRMY (5514) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Polak, który uratował trójkę dzieci, pochodził z r ... (3)Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)

Skulsk. Działania dzielnicowego i drogówki na lokalnych drogach

Dodano: 30.08.2019 10:41

Dzielnicowy ze Skulska zorganizował działania wspólnie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej komendy.

Były one ściśle powiązane z realizacją planu priorytetowego, który z kolei wynika z zagrożeń zgłaszanych przez mieszkańców w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przekraczanie dozwolonej prędkości wydaje się być niemałą bolączką mieszkańców Skulska, bowiem jest to najczęściej zgłaszane zagrożenie w systemie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy dzielnicowy musi analizować zagrożenia występujące na jego terenie i odpowiednio na nie reagować. Raz na pół roku sporządza specjalny dokument, w którym wszystkie opisuje i opracowuje sobie plan priorytetowy, dzięki któremu mają one zostać wyeliminowane.

Nie inaczej jest także w przypadku dzielnicowego ze Skulska. Dobrze orientuje się jakie zagrożenia widzą wokół siebie mieszkańcy. Z pewnością najczęściej zgłaszanym jest przekraczanie dozwolonej prędkości. Dlatego też zaplanował działania zmierzające do niwelowania tego zjawiska. Wspólnie z policjantami z konińskiej drogówki w środę 28 sierpnia, prowadzili prewencyjne kontrole kierowców zarówno pod kątem poruszania się z właściwą prędkością, jak też stanu trzeźwości.

Dzielnicowy skupił się na prewencyjnej stronie swoich działań, w związku z czym kierowcy nie byli karani mandatami za ewentualne wykroczenia. Jednak jak zapowiada nie były to ostatnie działania.

 

  • Skulsk. Działania dzielnicowego i drogówki na lokalnych drogach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Skuls,   dzielnicowy,   policja Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.