Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21023) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (3)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Golina. Kulturalna integracja „Pod chmurką”. Kino pod gwiazdami

Dodano: 30.08.2019 13:33

Seanse pod chmurką? Jak najbardziej! W dwa ostatnie czwartki wakacji na stadionie miejskim w Golinie mieszkańcy uczestniczyli w plenerowych pokazach. 

22 sierpnia obejrzeli bajkę „Jak wytresować smoka” następnie komedię „Wakacje Jasia Fasoli”. Natomiast 29 sierpnia bajkę „Strażnicy marzeń” oraz komedię „Państwo Młodzi Chuck i Larry”. Wieczornym seansom sprzyjała wspaniała pogoda dlatego imprezy gromadziły liczne grono kinomaniaków. Mieszkańcy przychodzili całymi rodzinami bądź grupkami znajomych. Na zielonym terenie rozkładali własne koce i leżaki. Nad bezpieczeństwem czuwali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Pokazy filmowe dla mieszkańców były bezpłatne dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne2019 przy współpracy z Domem Kultury w Golinie. Młodzieżowa Rada Miejska w Golinie skorzystała z programu składając swój pomysł w formie projektu pod nazwą Kulturalna integracja „Pod chmurką”. Inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę. Kilkaset osób uczestnicząc w seansach potwierdziło, że warto planować podobne działania w przyszłości. Jak wyjaśnia przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Jakub Łukomski „mamy sygnały od mieszkańców, którzy już się przyzwyczaili i nabrali apetytu na wspólne wieczory w kinie plenerowym, żeby zaplanować, najlepiej jak najszybciej kolejne seanse”.

  • Golina. Kulturalna integracja „Pod chmurką”. Kino pod gwiazdami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Golina,   seanse pod chmurką,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nie rozumiem ten most w leżynie najbardziej potrzebne są gminie miasto w zasadzie się tam kończy! Moim zdaniem jest wiele więcej potrzebnych inwestycji W KONINIE!
Dodano: 01.09.2019 21:03    Przez: ~ziomal

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.