Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18704) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Golina. Zachęcają do czytania. Wyprawki dla dzieci w bibliotece

Dodano: 3.09.2019 11:48
Źródło: LM.pl

Biblioteka w Golinie włączyła się w ogólnopolski projekt „Mała książka – wielki człowiek”. W związku z tym młodym czytelnikom wręczana jest czytelnicza wyprawka.

Od września w bibliotekach w całym kraju najmłodsi otrzymują wyprawkę, w skład której wchodzi książka dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka. Poza tym dzieci dostają Kartę Małego Czytelnika. Jak informuje Karolina Kasprzak z Miejsko-Gminnej Publicznej Biblioteki w Golinie, za każde wypożyczenie książki dziecko otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu naklejek otrzyma dyplom.

W wyprawce coś dla siebie znajdą również rodzice. Przygotowana została dla nich broszura informacyjna przypomina o roli czytania w rozwoju ich dziecka. Udział w projekcie jest bezpłatny.

fot. Miejsko-Gminna Publiczna Biblioteka w Golinie

  • Golina. Zachęcają do czytania. Wyprawki dla dzieci w bibliotece
  • Golina. Zachęcają do czytania. Wyprawki dla dzieci w bibliotece

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.