Dzisiaj jest czwartek 21 listopada 2019, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19791) SPORT FORUM FIRMY (5417) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (4)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Koncerty w przestrzeni miejskiej dla mieszkanców Konina

Materiał promocyjny

Dodano: 4.09.2019 09:05

Orkiestra Dęta PAK KWB Konin stanęła do rywalizacji o dofinansowanie w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.

Kapelmistrz Mirosław Pacześny i muzycy zespołu planują zorganizowanie koncertów z udziałem znanych artystów, występy odbędą się przede wszystkim w plenerze, aby mogło ich posłuchać jak najwięcej mieszkańców miasta (pierwszy koncert z tego cyklu odbył się w czerwcu na konińskich bulwarach). Członkowie orkiestry mają także pomysły na to, by wciągnąć dzieci i młodzież do ruchu muzycznego.

W tym roku do KBO zgłoszono aż 140 pomysłów, 89 wniosków małych i 29 dużych, konkurencja jest więc spora. Zatem każdy głos będzie istotny  – muzycy bardzo liczą na poparcie pracowników ZE PAK. Na karcie do głosowania wniosek orkiestry znajduje się w kategorii projektów dużych pod nr 11. 

Kto może głosować? Każdy, w tym roku nie ma ograniczeń wiekowych. Jak głosować? Można oddać głos na 3 wnioski duże i 3 wnioski małe, co zostanie wyraźnie zaznaczone na karcie do głosowania. Są dwa sposoby oddania głosu. Pierwszy to głosowanie elektroniczne, które rozpocznie się 1 września i potrwa do 8 września, do zakończenia głosowania w lokalach wyborczych (szczegóły na stronie www.kbo.konin.pl). Osobiście będzie można oddać głos 8 września, w drugą niedzielę miesiąca, lokale wyborcze będą czynne od 9:00 do 18:00. Trzeba okazać dowód tożsamości. Oto lista punktów wyborczych:

Nr 1   Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 3 Maja 1 i 3
Nr 2   Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13
Nr 3   Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Fikusowa 8
Nr 4   Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Łężyńska 9
Nr 5   Przedszkole Nr 31 „Pod Tęczą”, ul. Różyckiego 3.

Oddajmy głos na naszą orkiestrę!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:orkiestra pak kwb konin,   muzyka,   kbo,   koncert

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.