Dzisiaj jest niedziela 8 grudnia 2019, imieniny: Marii, Wirginii, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20424) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 8oC
Jutropogoda
7 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Stasiu" będzie służył w Przyjmie. Druhowie mają n ... (0)Konińska radna Emilia Wasielewska w Brukseli na se ... (0)

Marsz Tolerancji za kilka dni po raz drugi przejdzie ulicami Konina

Dodano: 3.09.2019 18:55
Źródło: LM.pl

Marsz jest otwarty dla każdego – podkreślają organizatorzy II Marszu Tolerancji, który w najbliższą niedzielę przejdzie ulicami Konina.

Przed halą „Rondo” 8 września o godz. 15.00 uczestników Marszu Tolerancji powita prezydent Piotr Korytkowski.

- Nie prosiliśmy prezydenta o patronat nad wydarzeniem, ale jest gospodarzem miasta i poprosiliśmy go o otwarcie marszu – mówi Karina Akseńczuk, koordynatorka II Marszu Tolerancji.

Sprzed „Ronda” uczestnicy, a wśród nich osoby m.in. z Poznania, Kalisza i Warszawy, przejdą Alejami 1 Maja, ul. Dworcową, Warszawską, Wojska Polskiego, aż do pl. Wolności. Na czele marszu jechać będzie kolorowa platforma z muzyką, a nad bezpieczeństwem wszystkich czuwać będzie policja i wolontariusze.

- Mamy ponad 20 osób, głównie w wieku od 16 do 25 lat. Wolontariusze przejdą szkolenie policyjne, żeby byli przygotowani na sytuacje kryzysowe. Zajmą się też animacją tłumu i kwestiami technicznymi jak wydawanie produktów od sponsorów (lody i napoje) – mówi Piotr Czerniejewski. - Podkreślamy, że to nie jest marsz równości, tylko tolerancji wobec osób innej skóry, wiary, narodowości, religii i orientacji seksualnej. Zapraszamy wszystkie osoby, które czują się w jakiejkolwiek sposób inne od reszty społeczeństwa. Mogą przyjść osoby o lewicowych i prawicowych poglądach – dodaje.

Organizatorzy podczas marszu zakazują agitacji politycznej. Zapraszają polityków, ale podkreślają, że nie będą oni mieli możliwości przemówień.

  • Marsz Tolerancji za kilka dni po raz drugi przejdzie ulicami Konina

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Stanowcze nie dla tych "Państwa" !!!!
Dodano: 3.09.2019 19:31    Przez: higienistka
prezydent niech nie otwiera marszu tylko niech bierze się za robotę i to od zaraz. problem ma z przeprawą gdzie wymienić trzeba sześć lin a za chwilę może się okazać że pękną wszystkie liny i znajdzie się z ręką w nocniku jak Trzaskowski z gnojem w Wiśle .
Dodano: 3.09.2019 21:43    Przez: ~Edek
co to za marsz gdzie przywozi się ludzi z pół Polski . zapewne mieszkańców Konina byłaby garstka . parodia . !!!!!!!!!!! będziecie maszerować w majtkach czy bez ? Konin jest miastem poważnym i nie lubi jak golasy biegają po ulicach . radzę zabrać gacie .
Dodano: 3.09.2019 21:13    Przez: ~Ola
'Homo'seksualizm to nonsens. W przyrodzie nie występuje. Tak pokrętnie nazwano pe de ras tię.
Dodano: 3.09.2019 20:55    Przez: gucio
niech pokarzą tych ludzi z marszu, trochę śmieszne bo jest to raptem garstka 7-10 ludzi a lm ich promuje aby być na "czasie" tak jak w sosnowcu - na marszu przeszła 1 osoba w pochodzie
Dodano: 4.09.2019 05:08    Przez: _k***siarz_

KOMENTARZE

Stanowcze nie dla tych "Państwa" !!!!
Dodano: 03.09.2019 19:31    Przez: higienistka
Jak ci nie odpowiada to idź do Bieniszewa. Po co prowokujesz pisowski trolu.
Dodano: 03.09.2019 19:34    Przez: ~małami
oho juz zaczyna się wp***rzielane POlityki do komentarzy
Dodano: 03.09.2019 20:25    Przez: ~po
niech pokarzą tych ludzi z marszu, trochę śmieszne bo jest to raptem garstka 7-10 ludzi a lm ich promuje aby być na "czasie" tak jak w sosnowcu - na marszu przeszła 1 osoba w pochodzie
Dodano: 04.09.2019 05:08    Przez: _k***siarz_
avatar Zacznę od dowcipu. Dwóch gejów pije kranówkę w Warszawie, i jeden do drugiego mówi - nie sądzisz że ta woda ma dziwnie znajomy smak. Buahaha.W nezyn koserwatywnym społeczeńswie żadne neomarksistowskie ideologie jak gender czy LBTG plus nie mają szansy na powodzenie.I nie pomogą tu ani fundusze nowerskie, ani srebrniki Sorosa.Co najwyższej wzbogacą kilku hochsztaplerów jak Kijowski,Bęgowski, itp.Przy calej mojej krytce dla poziomu nauczania to i tak nasz poziom jest zdecydowanie wyższy niżeli w publicznych szkołach zachodu, gdzie ze względu na dzieci imigrantów wyrówna w dół. Wychowano bezmózgich konsumentów, kocerny moga wcisnąć każdy badziew . Większość społeczeństwa nie odróżnia prawdy od fałszu, powszechny relatywizm, pseudo nauka i występowanie przeciw prawu naturalnemu ustanowionego przez Boga, powoduje upadek człowieka.Bo czym jest tolerancja na mordowanie najsłabszych jak dzieci nienarodzone (aborcja) czy starch,chorych, niedol
Dodano: 04.09.2019 18:41    Przez: Tomasz Kobrzycki
ten twój dowcip - to dokładnie twój poziom , cała reszta też.....
Dodano: 05.09.2019 08:30    Przez: julian anonimus
Pan ''Kobrzycki'' i jemu podobni łżą jak najęci w imię chorych dziewiętnastowiecznych teorii zabobonu i obskurantyzmu. I to wszystko ponoć zgodnie z zasadami KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. Chrześcijaństwo, to przede wszystkim okazywanie miłości bliźniemu a w wypowiedziach Pana ''Kobrzyckiego'' można bez problemu znaleźć brak tolerancji, nienawiść i obłudę podniesioną do rangi dogmatu. Wstyd, po ludzku wstyd.
Dodano: 05.09.2019 13:03    Przez: Alfred Michalczyk
'Homo'seksualizm to nonsens. W przyrodzie nie występuje. Tak pokrętnie nazwano pe de ras tię.
Dodano: 03.09.2019 20:55    Przez: gucio
To dlaczego pies bzyka psa?
Dodano: 04.09.2019 06:48    Przez: Romek Ress
występuje XD doinformuj sie troszke
Dodano: 04.09.2019 17:06    Przez: ~xD
co to za marsz gdzie przywozi się ludzi z pół Polski . zapewne mieszkańców Konina byłaby garstka . parodia . !!!!!!!!!!! będziecie maszerować w majtkach czy bez ? Konin jest miastem poważnym i nie lubi jak golasy biegają po ulicach . radzę zabrać gacie .
Dodano: 03.09.2019 21:13    Przez: ~Ola
Ola, twoich wdzięków nikt nie ma ochoty oglądać... Zresztą i tak pewnie zawsze chowasz się pod kołdrą i gasisz światło....
Dodano: 03.09.2019 21:52    Przez: ~małami
mieszkancow konina zapewne byloby mniej bo to starsza część wiekowa, ktorej by sie nie chcialo isc, nie mogliby przyjsc badz sa starych zachowan nauczeni xd
Dodano: 04.09.2019 17:08    Przez: ~ania
prezydent niech nie otwiera marszu tylko niech bierze się za robotę i to od zaraz. problem ma z przeprawą gdzie wymienić trzeba sześć lin a za chwilę może się okazać że pękną wszystkie liny i znajdzie się z ręką w nocniku jak Trzaskowski z gnojem w Wiśle .
Dodano: 03.09.2019 21:43    Przez: ~Edek
małami zakładam 100 majtek i przykrywam się 5 kołdrami 😜
Dodano: 03.09.2019 22:26    Przez: ~Ola
małami. oj podejrzewam że byś chciał oglądać moje wdzięki ale nic z tego za krótkie nóżki jak u kaczuszki
Dodano: 03.09.2019 22:37    Przez: ~Ola
rozjazgotało się buractwo zacofane...
Dodano: 04.09.2019 05:42    Przez: julian anonimus
te zakompleksione dzieciaszki na fotce poprostu chcą zaistnieć w mediach... chcą się poczuć jak w Big Brader.... biedulki
Dodano: 04.09.2019 06:04    Przez: ~mieszkaniec
brader XD
Dodano: 04.09.2019 17:10    Przez: ~mieszkaniec
Niektórzy kociego pyszczka dostają z ciekawości, czy ktoś nosi majtki czy nie...Jakaś dewiacja?
Dodano: 04.09.2019 06:48    Przez: aga
Piszą , że marsz jest dla KAŻDEGO..!! Dobrze , że nie jestem i nie myślę jak KAŻDY...!!
Dodano: 04.09.2019 08:25    Przez: gummen
nie myślisz - to się zgadza...