Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20934) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (3)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Węglew. Nocny pożar w domu. Rodzina schroniła się na balkonie

Dodano: 4.09.2019 08:20

Dzisiaj w nocy (ok.godz. 0.40), straż pożarna w Koninie otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w Węglewie, gmina Golina.

Ze wstępnych informacji wynikało, że na balkonie schroniła się 5-osoba rodzina, w tym małe dziecko. Na miejsce wysłano natychmiast 9 zastępów straży pożarnej, w tym strażacki wysięgnik. Strażacy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych rozpoczęli przeszukanie budynku i po wsparciu kolejnych ratowników ewakuowano wszystkie osoby, które znajdowały się w pomieszczeniach górnej kondygnacji budynku. Na zewnątrz udzielono im pierwszej pomocy, a po przyjeździe pierwszej karetki, poszkodowani zostali przekazani pod opiekę ratowników medycznych - osoby nie wymagały jednak hospitalizacji.

W tym samym czasie kolejni strażacy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych zlokalizowali źródło ognia, które znajdowało się w piwnicy i było powodem zadymienia w całym budynku. Z piwnicy wyniesiona została również butla gazowa, a przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzono pomieszczenia.

W działaniach brały udział jednostki z OSP w Golinie, Węglewie, Kawnicach, Kraśnicy oraz zastępy z JRG nr 1 i 2 PSP w Koninie, a także dwie załogi ZRM, policjanci i pogotowie energetyczne.

Fot. OSP Golina 

  • Węglew. Nocny pożar w domu. Rodzina schroniła się na balkonie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar Węglew,   straż pożarna Konin,   OSP Golina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

przynajmniej działają a nie śpią jak w konińskim szpitalu
Dodano: 5.09.2019 09:16    Przez: E>

KOMENTARZE

gdzie dokładnie to było?
Dodano: 04.09.2019 12:39    Przez: oo
avatar Podziękowania dla konińskiej policji która obudziła cale osiedle przydziałki w nocy ,bo ktoś pomylił adres zdarzenia.
Dodano: 04.09.2019 18:11    Przez: 🌲
przynajmniej działają a nie śpią jak w konińskim szpitalu
Dodano: 05.09.2019 09:16    Przez: E>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.