Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19741) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (1)

Rychwalskie Impresje Muzyczne. Korowód i koncert orkiestr

Dodano: 5.09.2019 13:41
Źródło: LM.pl

Dziesięć orkiestr zagra podczas XVI Rychwalskich Impresji Muzycznych w Rychwale. Powiatowy Piknik Orkiestr potrwa dwa dni.

W najbliższą sobotę i niedzielę Rychwał stanie się muzyczną stolicą powiatu konińskiego. Przyjadą tam orkiestry z: Woli, Łososiny Dolnej, Aleksandrowa Kujawskiego, Rajska, Wschowy, Czajkowa, Janowca Wielkopolskiego, Mycielina i Rzgowa. Nie zabraknie też muzyków z Rychwała. 7 września o godz. 17.30 odbędą się parady orkiestr w miejscowościach: Dąbroszyn, Czyżew, Święcia, Kuchary Kościelne, Modlibogowice, Wardężyn, Grabowa, Siąszyce, Grochowy, Złotkowy, Jaroszewice Rychwalskie, Zosinki, Biała Panieńska i Rychwał.

W niedzielę, 8 września o godz. 14.00 z pl. W. Jedyńskiego przez ul. Konińską, aż do pl. Wolności przemaszeruje korowód orkiestr. Natomiast o godz. 15.20 w rychwalskim parku zainaugurowany zostanie piknik, podczas którego najpierw orkiestry zagrają razem, a później każda oddzielnie.

  • Rychwalskie Impresje Muzyczne. Korowód i koncert orkiestr

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)
Dodano: 05.09.2019 17:28    Przez: Monia

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.