Dzisiaj jest wtorek 4 sierpnia 2020, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16858) SPORT FORUM FIRMY (5514) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Polak, który uratował trójkę dzieci, pochodził z r ... (3)Wierzbinek. Wójt odznaczony medalem MSWiA za zasłu ... (1)

Wilczyn. Przetarg na remont GOK unieważniony. Rozpisali drugi

Dodano: 6.09.2019 11:24
Źródło: LM.pl

Zaledwie jedna oferta, na dodatek zbyt wysoka, na remont Gminnego Ośrodka Kultury wpłynęła do Urzędu Gminy w Wilczynie. W związku z tym władze gminy ogłosiły nowy przetarg na wykonanie tej inwestycji.

Przypomnijmy, w lipcu władze gminy Wilczyn podpisały umowę na dofinansowanie zadania ,,Przebudowa oraz wyposażenie i zagospodarowanie terenu przy GOK w Wilczynie". Otrzymana kwota pomocy to 500 tys. zł. Z tych środków gmina chce wyremontować dużą salę w Gminnym Ośrodku Kultury - odnowiony zostanie sufit, elektryka, oświetlenie, ściany, ogrzewanie, posadzka oraz scena. Ponadto przebudowany zostanie zewnętrzny taras, gdzie powstanie m.in. podjazd dla niepełnosprawnych. Gmina odświeży również plac z tyłu GOK, gdzie powstanie strefa rekreacji - postawione zostaną ławki i nasadzone zostaną rośliny.

Pojawił się jednak problem z wyłonieniem wykonawcy inwestycji. Pierwszy przetarg, rozpisany jeszcze w sierpniu, nie wyłonił wykonawcy. Zadanie podzielono na dwa mniejsze - przebudowę i wyposażenie GOK oraz zagospodarowanie terenu wokół. Na część pierwszą gmina chciała przeznaczyć niemal 740 tys. zł, nie złożono jednak ani jednej oferty na wykonanie tych zadań. Część druga miała kosztować ponad 113 tys. zł. Jedyna złożona oferta, od przedsiębiorcy z Wilczyna, opiewała jednak na ponad 182 tys. zł. W związku z tym przetarg został unieważniony.

Jeszcze pod koniec sierpnia gmina Wilczyn ogłosiła drugi przetarg na wykonanie inwestycji. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września. Przebudowa ma zostać wykonana do 17 kwietnia przyszłego roku. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.