Dzisiaj jest środa 16 czerwca 2021, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16755) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 14oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na błoniach powstaje już parkur. W piątek startuje ... (0)Turek. Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i nark ... (0)

Policjanci z Koła zatrzymali pirata drogowego. Utrata prawa jazdy

Dodano: 12.09.2019 13:12

Pirat drogowy zatrzymany przez policjantów z Koła, za przekroczenie prędkości

W minioną środę 11 września, funkcjoanriusze Wydziału Drogowego w Kole zatrzymali mężczyznę który przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym wynosi 50km/h, 35 letni kierwoca Forda Mondeo został zatrzymany, a prędkość zmierzona przez funckjonariuszy wynosila 188km/h. Za takie przewinienie, kierowca został ukarany mandatem  oraz 10 punktami oraz stracił prawo do prowadzenia pojazdów na okres 3 miesięcy.

 Policja przypomina, że według obowiązujących przepisów kodeksu drogowego przekroczenie prędkości na terenie zabudowanym o więcej niz 50 km/h, skutkuje odebraniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy,  ponadto jeśli osoba pomimo braku dokumentu zdecyduje się na prowadzenie auta, okres ten wydłuży się do 6 miesięcy. Kolejna niesubordynacja ze strony takiego kierowcy owocuje  cofnięciem uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych na daną kategorię oraz potrzebą ponownego podchodzenia do egzaminu na prawo jazdy.

 

autor: Marcel Kempiński

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja,   policja Koło,   zatrzymanie,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

to poszedł tym fordem :P
Dodano: 12.09.2019 13:58    Przez: :) :)

KOMENTARZE

to poszedł tym fordem :P
Dodano: 12.09.2019 13:58    Przez: :) :)

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.