Dzisiaj jest wtorek 19 stycznia 2021, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16712) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (3)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (4)

Piłkarze Pogoni II Szczecin odwiedzili licheńskie sanktuarium

Dodano: 13.09.2019 13:03

Piłkarze Pogoni II Szczecin szukali skupienia w licheńskim sanktuarium. 

Drużyna Pogoni II Szczecin gościła dziś w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym. Przed południem piłkarze z Pomorza zwiedzali sanktuarium, a po południu udadzą się na ligowy mecz z zespołem Sokoła Kleczew w ramach rozgrywek ligowych. (13.09). - Przyjechaliśmy na mecz z drużyną Sokoła Kleczew w III lidze centralnej, w której nasza drużyna występuje. Przyjechaliśmy do Wielkopolski dzień wcześniej. W Licheniu stacjonujemy kolejny raz przed rozegraniem meczu ligowego. Lubimy tu spędzać czas, gdyż przed spotkaniem możemy się wyciszyć spacerując alejkami lub zwiedzając bazylikę – powiedział Patryk Dąbrowski, asystent trenera drużyny rezerw Pogoni Szczecin.

Piłkarze ze Szczecina goszczą w Licheniu wówczas, gdy rozgrywają mecz ligowy z Górnikiem Konin lub Sokołem Kleczew w ramach rozgrywek III ligi piłki nożnej. Jak dodał Patryk Dąbrowski, Licheń, ze względu na lokalizację i zaplecze hotelowe, jest idealnym miejscem na przygotowanie się do meczu.

W porannym spacerze uczestniczyło 18 zawodników oraz 7 członków sztabu szkoleniowego. Korzystając ze sposobności zwiedzili bazylikę. O godz. 17.00 w Kleczewie rozegrają mecz ligowy z drużyną tamtejszego Sokoła.

  • Piłkarze Pogodni II Szczecin odwiedzili licheńskie sanktuarium

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pogoń II Szczecin,   Licheń,   piłkarze w sanktuarium,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

może i oni Pogodni ale to na pewno Pogoń Szczecin....
Dodano: 13.09.2019 13:38    Przez: ~mieszkaniec
Legia, Pogoń, Zagłębie... k..., śledzie, gołębie
Dodano: 14.09.2019 09:28    Przez: ~:)

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.