Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17918) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (2)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (3)

Lewica apeluje do wojewody, żeby robił kampanię, ale na urlopie

Dodano: 13.09.2019 14:08

Kandydaci z listy Lewicy w okręgu 37, zaprezentowali na placu Wolności w Koninie, swoje postulaty.

- Spotykamy się w Koninie, w mieście, które ma zdegradowaną infrastrukturę. Jako lewica chcemy się skupić na tym, aby pomóc odbudować infrastrukturę. Na pięć mostów w Koninie, trzy są uszkodzone. Chcemy więc zwiększenia nakładów na finansowanie infrastruktury w powiecie – mówiła Paulina Nowak, liderka listy Lewicy w okręgu 37.

- Kiedyś byliśmy dumni z tego, że region się pięknie rozwijał, dzisiaj ten region potrzebuje wsparcia – kontynuowała Ryszard Nawrocki z tej samej listy. - Liczę na platformę powęglową, na duże środki. Trzeba ludzi młodych i takich z doświadczeniem, aby ich wiedzę o regionie wykorzystać, bo wymaga wsparcia.

Ostatni na liście Dariusz Wilczewski pochwalił mediacje. - Korzystajmy z mediacji, która łączy, a nie dzieli. Jest to bardzo potrzebne.

Drugi z listy Lewicy, Tadeusz Tomaszewski zwrócił się z następującym apelem. - Obserwujemy, jak partia rządząca, czyli PiS, wykorzystuje funkcje rządowe do prowadzenia kampanii wyborczej. Wojewoda Zbigniew Hoffmann podpisuje umowy na fundusz drogowy, rozdaje kluczyki do wozów OSP – wyliczał Tadeusz Tomaszewski. - Panie wojewodo może pan to robić, ale na własnym urlopie. Czekamy, kiedy pan weźmie urlop na prowadzenie kampanii, kiedy nie będzie pan nadużywał środków wszystkich podatników. Zapraszamy do merytorycznej rozmowy, a nie prowadzenia kampanii w limuzynach rządowych. Jesteśmy otwarci. bo łączy nas przyszłość.

  • Lewica apeluje do wojewody, żeby robił kampanię, ale na urlopie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Lewica,   wybory 2019,   Tadeusz Tomaszewski,   Paulina Nowak,   Ryszard Nawrocki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

wszyscy sa genialni jak nie sa przy korycie ale jak juz sie do niego dorwia to amnezja zbiorowa - lewico gdzie sie schowal wasz baron swiety jozef
Dodano: 13.09.2019 16:25    Przez: ~pisior
Temu państwu serdecznie,ale to serdecznie dziękujemy !
Dodano: 13.09.2019 16:22    Przez: bolek
Edek nie pamięta wół jak cielęciem był. Krótką pamięć mają . Jeszcze nie tak dawno tyłki wozili a teraz innych pouczają. Mam nadzieję że w Koninie wyborcy zrozumieli ,że z Wami można tylko stracić a nie zyskać . Koleś kolesia zatrudniał. PO robi to samo . Kiedy nastąpi normalność w Koninie kiedy ?
Dodano: 13.09.2019 18:30    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

Temu państwu serdecznie,ale to serdecznie dziękujemy !
Dodano: 13.09.2019 16:22    Przez: bolek
wszyscy sa genialni jak nie sa przy korycie ale jak juz sie do niego dorwia to amnezja zbiorowa - lewico gdzie sie schowal wasz baron swiety jozef
Dodano: 13.09.2019 16:25    Przez: ~pisior
Edek nie pamięta wół jak cielęciem był. Krótką pamięć mają . Jeszcze nie tak dawno tyłki wozili a teraz innych pouczają. Mam nadzieję że w Koninie wyborcy zrozumieli ,że z Wami można tylko stracić a nie zyskać . Koleś kolesia zatrudniał. PO robi to samo . Kiedy nastąpi normalność w Koninie kiedy ?
Dodano: 13.09.2019 18:30    Przez: ~Edek
Czyżby wszyscy dostali amnezji?zapomnieli jak było za lewicy?ile się budowało?jak firmy się rozwijały,jak wielką była giełda na stadionie w nd,jak było o połowę mniej samoböjstw w regionie,jak kler nie deprawował dzieci,jak można było zmienić pracę w jeden dzień,a zakładając działalność gosp stanąć na nogi w krötkim czasie?jak chleb kosztował 1 zł,a paliwo 1,50,zł?jak miasto miało 87 tys mieszkańcöw,a nie jak teraz 70 tys?ale wtedy większość kapitału zostawała w kraju,teraz miliardy wypływają online,z Biedronki ,BP,Kauflandu, Leroy Merlin,galerii nad jeziorem do właściciela w USA,z Ferio też i innych tysięcy nie polskich firm na franczyzie,to skąd ma być na godne zarobki,zasiłki?nie,to nie amnezja to pisze gimbaza,maminsynki utrzymywane przez rodziców,bo prawdziwi,poważni mieszkańcy nie piszą,znają historię,wiedzą że Naröd tyle przeszedł przez ostatnie 225 lat że i to przetrzymamy, będzie dobrze,zasłużyliśmy na to.
Dodano: 13.09.2019 23:39    Przez: Ja
ja - jestes ostatnim bastionem komunizmu ciagle snisz o czasach mlekiem i miodem plynacych dla leni i nierobow ktorzy chodzili z rolka kasy za ktora nawet papieru do dupy nie mozna bylo kupic .nie martw sie jak tak dalej bedzie to niedlugo jarek nam tez komunizm zbuduje, a o dorobku tych swietlanych czasow - kartkach zapomniales amnezja . jedno napewno sie nie zmienilo koryto dla swoich.
Dodano: 14.09.2019 07:30    Przez: ~pisior
ja co ty człowieku piszesz za bzdury . kto w czasach komuny mógł tak mieć na pstryk zakład lub przedsiębiorstwo . Nawet zakład fryzjerski otwierali ci co mieli chody w Cechu. Jak tak było dobrze to czemu z Wedla zrobili 22lipca. piszesz że pieniądze wypływają zagranicę a i owszem ale wtedy jak mogły być wypływać jak nie było ani Lidka ani Biedronki itd. za 20 dag szynki , 2 kiełbasy kolskie i pół kg schabu stało się w kolejce gdzie zapisać się trzeba było na listę i stać od 16.00 do 8.00 dnia następnego . Gdzie byłeś i żyłeś jak w sklepach były haki i ocet . Za dkurzaczem stałem trzy miesiące nocami na zmianę z żoną . Z kolejki na 8.00 do pracy i to była normalność . Człowieku nie fałszuj rzeczywistości za czasów komunistów. To byli oprawcy jak ktoś był przeciwko nim to bili do nieprzytomności . Takich ludzi w konie jest dużo którzy byli bici za to że chcieli innej Polski wolnej, ale nie myśleli że to jest spisek komunistów i takiego Bolka wystawili .
Dodano: 15.09.2019 16:02    Przez: ~Edek
widzę - że nie potrafisz odróżnić tego co było dobre od tego co było złe .Przede wszystkim były inne czasy ,inne możliwości inne warunki ,inny ustrój. Dlaczego nie napiszesz , że wszystkiego zaczęło brakować , gdy zaczęły się masowe strajki z byle powodu . Największy pijus potrafił krzyknąć STRAJK ,CZERWONE PAJĄKI i już było wielkie hura. Spróbuj może dzisiaj zastrajkować ?
Dodano: 15.09.2019 20:03    Przez: julian anonimus
Najlepszey mediator wzioł urlop???na kampanię wyborczą???Poseł Osioł Darek do koryta pierwszy!!!
Dodano: 15.09.2019 20:33    Przez: ~żal mi mojego miasta!!!!
julian anonimus a kto te strajki prowokował co ? pijus piszesz a co robili kumunsci upić naród niech nie myśli. To była metoda komunistów na ich być i trwać .
Dodano: 15.09.2019 20:48    Przez: ~Edek.