Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18404) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO

18 / 14oC

III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Wysoka porażka Olimpii Koło, wciąż tylko jeden gol na koncie

Dodano: 14.09.2019 20:18

Aż sześć bramek stracili w sobotę piłkarze Olimpii Koło w meczu siódmej kolejki IV ligi gr. wielkopolskiej z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Kolanie w tym sezonie wciąż mają tylko jednego gola na koncie.

Fakt, że do Koła przyjechał zespół z dolnej połowy tabeli, który w tym sezonie tylko raz zanotował punkty nie miał większego znaczenia dla przebiegu sobotniego starcia. Ostrowianie wygrali w Kole pewnie, wbijając Olimpii aż sześć goli. Gospodarze bronili się przez ponad pół godziny, aż w końcu w 37. minucie otwierające trafienie zanotował Łukasz Wiącek.

Jeszszcze przed przerwą podwyższył Daniel Kaczmarek, a worek z bramkami rozwiązał się po zmianie stron. W 69. minucie na 0:3 trafił Mateusz Ziemiański, a w końcowych dziesięciu minutach Ostrovia 1909 zanotowała kolejne trzy bramki. Najpierw bramkę zanotował Daniel Kaczmarek, później głową do siatki strzelił Sebastian Smolarek, a za chwilę podwyższył Michał Giecz.

Była to siódma porażka Olimpii w tym sezonie. Kolanie jako jedyny zespół w IV lidze nie mają jeszcze punktów na koncie. Co więcej, w siedmiu spotkaniach zdołali zanotować tylko jedno trafienie, tracąc jednocześnie 27 goli. Kolejny mecz już w środę - Olimpia zagra na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka.

Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0:6 (37' Łukasz Wiącek, 44', 80' Daniel Kaczmarek, 69' Mateusz Ziemiański, 83' Sebastian Smolarek, 86' Michał Giecz)

Olimpia Koło (skład wyjściowy): Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Mikołaj Makarowicz, Kacper Gatrzkie, Ihor Swetlycznyj, Adam Kozajda, Oliver Kos, Filip Stożek, Bartosz Uliński, Mikołaj Czajka.