Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20587) SPORT FORUM FIRMY (5430) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)Zawodniak w kadrze Polski. Szóste miejsce w Puchar ... (0)

Kleczew. Strażacy z całego powiatu rywalizowali w zawodach

Dodano: 16.09.2019 14:57
Źródło: LM.pl

Dziewiętnaście drużyn z gmin powiatu konińskiego rywalizowało w niedzielę w Kleczewie w XI Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Najlepsi okazali się druhowie z OSP Kuchary Kościelne.

Do zmagań w Kleczewie stanęło dziewiętnaście drużyn z gmin powiatu konińskiego, w tym siedem drużyn kobiecych. Druhowie mierzyli się w dwóch konkurencjach: ćwiczeniach bojowych oraz sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce w kategorii A zajęli druhowie z OSP Kuchary Kościelne (gmina Rychwał). Drugie miejsce zajęli druhowie z OSP Barłogi (gmina Rzgów), a na najniższym stopniu podium stanęli druhowie z OSP Lądek (gmina Grodziec).

W grupie drużyn kobiecych pierwsze miejsce na podium zajęły druhny z OSP Patrzyków (gmina Kramsk), drugie miejsce druhny z OSP Brzeźno (gmina Krzymów) oraz trzecie miejsce druhny z OSP Kazimierz Biskupi.

Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale. Zawody sędziowali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie oraz druhowie OSP.

źródło: kpt. Sebastian Andrzejewski (PSP w Koninie)
fot.: kpt. Robert Niestrata

  • Kleczew. Strażacy z całego powiatu rywalizowali w zawodach
  • Kleczew. Strażacy z całego powiatu rywalizowali w zawodach
  • Kleczew. Strażacy z całego powiatu rywalizowali w zawodach
  • Kleczew. Strażacy z całego powiatu rywalizowali w zawodach

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.