LM.plSportGolf. Turniej Mental Golf Masters dla Piotra Zbyszewskiego

Golf. Turniej Mental Golf Masters dla Piotra Zbyszewskiego

26 zawodników walczyło w niedzielę w turnieju golfowym Mental Golf Masters. W tym roku rozegrana została już dziesiąta edycja tych zawodów.

Mistrzem Mental Golf Masters został ostatecznie Piotr Zbyszewski, a tytuły wicemistrzów wywalczyli Robert Tralewski i Zygmunt Tylak. Blisko tytułu wicemistrza była również Andrzej Berkowski, ale w dogrywce musiał uznać wyższość rywali i zajął ostatecznie czwarte miejsce.

W kategorii Best of The Rest najlepszy okazał się Mirosław Cepiński, a tytuł Najlepszego Snajpera (najwięcej GIR) trafił w ręce Zygmunta Tylaka.