Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17846) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (1)Sensacja w Pucharze Polski, KKF Automobile Torino ... (0)

Dla mieszkańców Osady, Pawłówka, Przydziałek, Starówki i Wilkowa

Dodano: 18.09.2019 09:35

Prezydent Konin Piotr Korytkowski spotka się dzisiaj, 18 września z mieszkańcami południowych dzielnic Konina.

Do tej pory spotkanie otwarte odbyło się w czerwcu w Łężynie. Po wakacyjnej przerwie prezydent postanowił wrócić do tej formu kontaktu z mieszkańcami i chce się z nimi spotkać 18 września o godz. 18.30 w Szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Turkusowej w Koninie.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu skierowane jest przede wszystkim do mieszkańców osiedli: Osada, Pawłówek, Przydziałki, Starówka, Wilków.

  • Dla mieszkańców Osady, Pawłówka, Przydziałek, Starówki i Wilkowa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:spotkanie z prezydentem,   Przydziałki,   starówka,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tak poza tym wiele tematów leży odłogiem miasta Konina i się nikt nie chce pochylić tzn. nieprzejezdny odcinek ulicy OKÓLNEJ . To już przerasta Naszą władzę Konina gdzie w tym temacie nie dają sobie rady . Brak przewidywalności , brak odpowiedzialności ,żadnej kompetencji w tym temacie żadnego dialogu i współpracy z mieszkańcami Konina . Może dzisiaj warto temat poruszyć . Gdzie hasła przedwyborcze Bezpieczny Konin. Mieszkańcy Glinki , Morzysławia , V osiedla , Rudzicy , Niesłusza, czy Laskówca nie funkcjonują tak jak powinni . Mieszkańcy zmuszeni są chodzić do posesji i garaży w niedozwolonych miejscach .Konin w tej części jest zakorkowany każdego dnia i nieprzejezdny i niekoniecznie w szczytach . Mieszkańcy domagają sie od władz żeby ten odcinek został otwarty natychmiast dla pieszych i samochodów jak wcześniej było !! . Zapewne mieszkańcy przy wyborach bedą pamiętliwi za ten incydent i bezradność władz. Lansowanie im w głowie ale trudnych tematów juz nie potrafią rozwiązywać
Dodano: 18.09.2019 09:56    Przez: gummen
Prezydent spotka się z mieszkańcami w tej części Konina gdzie problemy są znikome . Panie prezydencie niech się pan spotka z tymi mieszkańcami gdzie mają ogromny problem z zamkniętym odcinkiem Okólnej . Niech pan się wsłucha i zobaczy jak mieszkańcy żyją i ich rodziny dzieci gdzie każdego dnia narażeni są na niebezpieczeństwo spowodowane brakiem przejścia jak i przejazdu dla aut co odczuwa cała ta część Konina . W jakich czasach my żyjemy żeby tak żyć !!! Rozgrywki polityczne róbcie sobie miedzy sobą tak aby mieszkańcy i ich rodziny a zwłaszcza dzieci nie odczuwali tego i nie zagrażało im niebezpieczeństwo !! Najlepszą formą w tej sytuacji będzie zrobienie manifestacji wyjście mieszkańców i zablokowanie torów wtedy w końcu problem bedzie zauważony
Dodano: 18.09.2019 10:05    Przez: free_konin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.