Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportZnamy wszystkie pary 1/8 finału strefowego Pucharu Polski

Znamy wszystkie pary 1/8 finału strefowego Pucharu Polski

MKS Dąbie to ostatni zespół, który awansował do 1/8 finału strefowego Pucharu Polski. W przełożonym na ten tydzień spotkaniu zespół z powiatu kolskiego pokonał Victorię II Września 3:1.

Starcie MKS Dąbie z Victorią II Września przełożone zostało o niemal tydzień, ponieważ wrześnianie w zeszłym tygodniu rozgrywali zaległy mecz ligowy. Mecz MKS z rezerwami Victorii rozegrany został dopiero w ten wtorek. Gospodarze triumfowali w nim 3:1.

Po pierwszej połowie tablica wyników wskazywała remis 1:1. Dla MKS strzelił Hubert Śmiglewski, a wyrównanie Victorii II dał Jakub Drop. Mecz rozstrzygnął się w samej końcówce. Najpierw gola na 2:1 strzelił Łukasz Pamin, a wynik ustalił Daniel Szkudlarek.

Dzięki temu MKS Dąbie został ostatnim zespołem, który awansował do 1/8 finału. Rywalem zespołu z Dąbia będą Zjednoczeni Rychwał. Mecze 1/8 finału rozegrane zostaną 25 września.