Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20636) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Nocny pożar w warsztacie samochodowym. Spłonęło pięć aut

Dodano: 20.09.2019 13:36
Źródło: LM.pl

Konińscy strażacy gasili wczoraj wieczorem pięć samochodów, które znajdowały się w warsztacie przy ul. Ślesińskiej w Koninie.

Około godz. 22.30 strażacy zadysponowani na ul. Ślesińską, zastali pięć płonących samochodów oraz zajęty ogniem kontener z częściami używanymi. Przed przybyciem ratowników, będący na miejscu właściciel warsztatu samochodowego, przy pomocy wózka widłowego próbował odstawić auta od tych objętych już pożarem.

- Działania strażaków polegały na podaniu wody oraz piany na palące się samochody oraz kontenery. Równocześnie odsunięto pojazdy narażone na oddziaływanie pożaru. Na jednym z pojazdów znajdowały się dwie butle z powietrzem. Butle z powietrzem chłodzono wodą oraz kontrolowano temperaturę przy pomocy kamery termowizyjnej – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

W akcji brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Chorzeń, Ślesin i Cukrownia Gosławice.

fot. KM PSP Konin

  • Nocny pożar w warsztacie samochodowym. Spłonęło pięć aut
  • Nocny pożar w warsztacie samochodowym. Spłonęło pięć aut

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

jak to automirmar, pożar miał jakieś powody...
Dodano: 21.09.2019 16:44    Przez: _k***siarz_

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.