Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17483) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Powiat kolski. Amfetamina i marihuana. Zatrzymano cztery osoby

Dodano: 21.09.2019 10:36
Źródło: LM.pl

Cztery osoby zostały zatrzymane przez kolskich policjantów, w związku z zabezpieczeniem narkotyków i krzewów konopi indyjskich.

Kryminalni na jednej z posesji w Kole znaleźli blisko 250 gramów amfetaminy, ponad 50 gramów marihuany i kilka krzewów konopi. Mundurowi zatrzymali 44-latka, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzny dwumiesięczny areszt.

Na tym nie koniec narkotykowych zatrzymań. Policjanci tego samego dnia zatrzymali 31-latka w gm. Dąbie, który uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna trzymał nielegalne rośliny w domu i na podwórku. Zdaniem mundurowych, z posiadanej ilości roślin, można było uzyskać 260 gramów narkotyków. Kolscy policjanci postawili jeszcze zarzuty dwóm kolejnym osobom. 25-letni mieszkaniec gm. Dąbie ułyszał zarzut udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a 22-letni mieszkaniec gm. Kościelec odpowie za posiadanie środków odurzających.

fot. KPP Koło

  • Powiat kolski. Amfetamina i marihuana. Zatrzymano cztery osoby
  • Powiat kolski. Amfetamina i marihuana. Zatrzymano cztery osoby
  • Powiat kolski. Amfetamina i marihuana. Zatrzymano cztery osoby
  • Powiat kolski. Amfetamina i marihuana. Zatrzymano cztery osoby

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.